Facebookta kimse takmıyor. Sizce neden?

Benden nefret ediyorlar ondan mı? Okulda pek arkadaşım yoktu. Çekingen bir tip olduğumu biliyorlar. İlk zamanlar korkak ve eziktim. Güzel de değilim. Hala pek popüler değilim. Asosyalim galiba. İlkokuldan bu yana en sevdiğim 20 kişiyi ekledim. Güzel şeyler paylaşıyorum ama kimsenin umrunda değil. Arkadaşlarımın paylaşımlarına bakıyorum 5,10,20 kişi beğenmiş. Bende hiç yok. Sizce neden? Asosyal olduğumu anladılar ve beni anormal gibi görüp ciddiye almıyorlar mı? Bilmeye çok ihtiyacım var.

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Onların arasındaki samimiyet daha fazladır. Samimiyet fazla olunca abidik gubidik şeyler de paylaşsan bir beğenen, gülen çıkar.
    Bunları kafaya takma. Beğeni gelse n'olur, gelmese n'olur?
    İnsanların seni beğenmesini dert edinmediğin gün beğenildiğini göreceksin.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Normal insanları hiç sevmem zaten. Anormal olmak daha iyi. Ayrıca bende asosyalim sahteliğe tahammülüm yok. Bırak popüler olmayı, tek takılıyorsan zaten insanların kafasında gizemli kız profili oluşturmuşsundur.

1|0
    0|0
    • Benimde yok. Ama bazen iletişim kurmam gerektiğinde arkadaş kalmak için fazla mı iyi davranıyorum acaba?

• Kimseye iyi davranma. Davranman gerektiği kadar iyi ol fazlasını yapma. Ben çok kaybettim bu yüzden, çok sırtımdan vuruldum, çok kazık yedim. Yalnızlığın değerini şimdi anlıyorum. Ne gelirse arkadaştan gelir inan bana. Sadece bir kişi olmalı ve o bir kişiyi de çok iyi seçmelisin. Yalnızlığın tadını çıkar ve burda zaman süper geçiyor inan bana başka arkadaşlara ihtiyaç duymayacaksın kendinle bile arkadaş olabilirsin ama başkasından sana zarar gelir arkadaşın olsa dahi mesafeli ol hep. Seni üzmelerine izin verme.

• Çok teşekkür ederim. Haklısın. Temkinli olmak en iyisi. Beni daha bastan kırıyorlar. Ezik görüp önemsemiyorlar sanırım. Aslında sandıklarından çok daha şeye sahibim. Neyse.

Erkekler Ne Diyor 11

• Asosyal olarak bakıyorlardır o yüzden İletişim kurmadığın için ama bu umrunda olmasın insanların seni beğenmesi gerek yok senin kendini bilmen önemli.

1|0
    0|0
  • asosyal olmak facede twitterda burası gibi sitelerde çok gezmek zaten bence. Takma kafaya beğeni sayısını falan :)

1|0
    0|0
  • Bende cok sosyal sayılmam bir ara face actim 40-45 kisi ekliydi bir foto attım diğer gun baktıgımda 35 beğeni serefsizler diyip face yi kapattim en iyisi bu islere hic bulasmamak. İnsanın morali bozulabiliyor.

1|0
    0|0
  • Facebook kullanmayı bırakarak insanlardan bir adım önde olabilirsin :) çok ciddiyim

1|0
    0|0
  • bir yerde ufak bir araştırma okumuştum, ortalama toplum içinde kızların en güzel paylaşımlarının arkadaş sayısının ortalama %25'i beğeniliyor, erkeklerin paylaşımının %20'si beğeniliyor.
    koyduğun resme göre değişir kardeş takma kafana.

1|0
    0|0
  • begeni sayısı fazla olanlarda arkadas sayısıda fazladır o yüzden onlarn beğenisi 10*15*20 :)

2|0
    0|0
  • böyle şeyleri kafana takma sakın eğer takarsan ezik olursun

1|0
    0|0
    • Nasıl yani? Ortada benden kaynaklı bir sorun mu var onu merak ediyorum. Yoksa durup dururken nefret ediyorlarsa onların sorunu. Yalnızlığımı yenmek istiyorum. Bu bahsettiklerim iyi insanlar. Saygı görmek istiyorum sanirim.

• kardeşin aksiymiş onu arasıra döv kız bağır ona ez onu o da tatsın o duyguyu ki neyin ne olduğunu anlasın ve bunu bir daha diğerlerine yapmasın

• Tesekkur ederim desteğin için :)

• guzellıkle alakalı daha ck

1|0
    0|0
    • Foto atmıyorum ki paylasımlarımı da beğenmiyorlar.

• sonucata senı tanıyan kısıler var dımı sen oraya guzel soz yerıne ıkı acık bacak resmı atsan hepsı begenır emın ol bu devırde guzel soze bakan kalmadı

• Benzeri bende de olmuştu. Aynen ve maalesef...

0|0
    0|0
  • Kaç yasindasin?

0|0
    0|0
  • Herşey beğeni değildir ki arkadaşım. Kaçıncı sınıfsın?

1|0
    0|0
    • 23 yaşım 😞

• Bu yaşta bu mu derdin...

• Küçüklükten beri dışlanıyorum. Yalnız olunca hayatın bir anlamı olmuyor biliyor musun.

Kızlar Ne Diyor 2

• bunun ne onemi var o saydigin insanlar gecici insanlar neden biri in seni yakil takmamasina onem veriyorsu ki onlarmi doyuruyor seni neden baskalarina gore hayatini sekillendiriyorsun istedigin gibi ol birak hayatta nasil rahatsan oyle yasa kendin ol yahu onemli olan bir bok yesin onlarsen iyiki varsin unutma 👍

2|0
    0|0
    • Haklısın ama insan kendinde arıyor herkes boyle davraninca. Eksik hissettiriyor. Sanırım kendimden emin olmam gerek. Çok teşekkür ederim.

• arkadaşınsa zaten nasıl olduğunu biliyorlardır öyle değil mi

0|0
    0|0
    • Soruyu tam okumamışsın.

• Ben de aşarım umarım🙏

• umarım canıım

Yükleniyor...