Onun dersinde çok heycanlanıyorum gitmeden önce bişeylermi içsem dilimi çözer mi?

arkadaşlar bir hocamız var karizmatik bir kişlik kendisi ister istemez bütün kızları etkiliyor birde zeki doğal olarak sonçta akademisyen ve çok güzel konuşuyor da neyse dersine çalışıp gidiyorum 10 defa okyyorum konuyu felan sonra cevap veririken nasılsa hepsini unutuyorum kalbim hızlı hızlı çarpıyor soğuk sğuk terliyorum 2 kelimelik şeyi anlatana kadar bu nasıl bişey ya? artık kekeleyip saçmalıadığım için bıraktım derse katılmayı rezil oluyorum nasılsa ve istemeden oluyor... geçen gün çalıştım gittim elimi bile kaldıramıyorum çünkü elim titriyordu bildiğiniz... bende tekra vazgeçtim... acaba o derslere girmeden önce hangi içkiden ne kadar içsem biraz rahatlatır veya dilimi çözer... saçmaltmasında...

Güncellemeler:
ciddi cevap verecek yok mu derse girmeden ne içmeliyim dengemi bozmasın saçmaltmasın böyle bir içki var mı?

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Yokluğun bu kadari :D

0|0
    0|0
    • ufff canım canım yorumlar yapmayın be

• g. erzek demiştim site canım canım diye değiştirmiş yuh :D

• ee etkilenmissin

0|0
    0|0
    • ya hadi ya bu benim sorumun cevabı değilki ayrıca ondan etkilenmeyen yokki ben büyütüyorum elimde olmadan

Kızlar Ne Diyor 1

• Tekila 😂

0|0
    0|0
Yükleniyor...