Türkiye Böyle Giderse Sonu Gelecek?

Öncelikle ALLAH korusun ! Ama gerçekler bunlar açığı kapalıya düşman ediyoruz sağcıyı solcuya düşman ediyoruz ! İnanan kişiyi inanmayan kişiye düşman ediyoruz ! Aleviyi Sünniyi bir birine düşman ediyoruz ! Türk'ü Kürt'ü Çerkez'i bir birine düşman ediyoruz ! homoseksüeli heteroseksüele düşman ediyoruz ! Hayvanları bile helal ve haram diye ayırıyoruz ! Son olarak sokak çocuğu ev çocuğu diye insanları ayırıyoruz daha çok şey yazarım yazarımda ömür kalır mı? Orası meçhul ! Artık harekete geçmemiz gerekiyor. Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk'ün çok güzel bir sözü var ! Buradan ders çıkarmamız gerekiyor.

Türkiye Böyle Giderse Sonu Gelecek ?

• Haklısın
    80% (12)67% (6)75% (18)Oy Ver
  • Haksızsın
    20% (3)33% (3)25% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Haklısın ama hayvanları helal haram diye dini inançları sebebiyle ayırıyorlar o dediğin haricinde hepsine katılıyorum
    Tanrı yardımcımız olsun.

0|1
    0|0
    • Olsun tabiki de ama bak bir şey söyleyeceğim ! Diyorum ki bir fabrika da yetişen tavuk helal mi oluyor diğer ki fabrika da yetişen tavuk haram mı oluyor?

• Bak hep sorgula hep sorgula :)

• Haklısın dostum😔

0|1
    0|0
    • Gerçekler acıdır. Yalanlar tam duymak istediklerinize !

Erkekler Ne Diyor 6

• Yıllarca cerkezi laz ı ayrım yok falan deniyorda zaten yok yani onlarla bir sorun yok ki boşuna ekleniyor bizim derdimiz kürtlerle araplar gibi kürtlerde azgın ve cahil bir topluluk haberleri görünce yazık diyorum o halka.! destek vermeyeceklerdi halada teröre destek veriyorlar bu ülkede kürtlerin büyük bir kısmı sürgün edilmezlerse ülkemizi karıştırmaya devam edecekler hiçbir millet yokki bizim kadar taviz versin kendine zarar verer bir örgüte ve topluluğa.

0|1
    0|0
    • Ama bak dediğin çok yanlış her kürt pkk'lı hdp'li değil ki !

• bende uzaktayım Şu an onlardan o yüzden zor yani anlaşma yapılacak tipler değil gördün zaten masaya oturunca arkadan vuruyorlar araplarda öyle hayırlısı artık yapcak bişey yok.

• Peki teşekkürler :)

• Osmanlı gibi olduk gelene gecene yardım ediyoruz kendimize çözüm bulamamısken içimizdeki azınlıklara ittihat terakki gibi haklar veren salaklar yüzünden olan topragımızdanda olacagız yine bak yazıyorum buraya insallah olmaz ama öyle gözüküyor şimdiden gazanız mübarek olsun bu arada diyarbakırdayım bir polis cocuguyum ve nasıl desem hani bazıları diyor ya pkk bitecek rahatlıyacaksınız hiç öyle ümit felan etmeyin simdiden kardeşim care bulmaya bakıp düsünün

0|1
    0|0
    • Hımm anladım ALLAH yardımcımız olsun.

• ya şimdi birşey diyecegim dinsiz zannedeceksin ama o çanakkaledeydi abi neden çanakkaledeydi dersen müslüman olanlar tam müslümandı şimdi etrafına bakındıgında çok az kaldı neyse boşa cene yapıyorum gibi özür dilerim kirlettim biraz sorunu :)

• Sıkıntı yok bende teistim hoşuma gider knks :)

• Allah korusun.

0|1
    0|0
    • Allah korusun ama gerçekler.

• Bu adamın her gün yeni bir sözü çıkıyor ortaya. Birde izmiri ve İzmir'in insanlarını severim diye bir sözü vardı galiba. 😂😂

0|0
    0|0
    • Bu adam derken? Terbiyene takın yoksa sana takarım haddini bil ! MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'Ü sevmeyen ölsün lan !

• Tarih kendini tekrar eder. Osmanlı kim ne derse desin dönecek. Bu alem tek sancakta toplanmadıkça insanlık iflah olmaz bunuda ancak Türkler yapar.

0|0
    0|0
    • Bak osmanlı dönemi çok iyi geçmedi ama bence osmanlı dönemi eskide kaldı.

• Geçmedi dediğin dönemde cihana hükmetti atalarımız. Komşumuz ülkelerde Müslüman kanı dökülürken biz burada eli kolu bağlı seyrettik. İnsanlar hayvanlar gibi göç ettirilirken sadece izledik neyse ki Türkiye sahip çıktı bunlar o dönemde olsa bu dünyayı yakardık Sultan Süleyman'ın dediği gibi "Bu gavurların yalancıktan iyi dilek yazmasına ne deniyordu" Pargalı "Diplomasi ya da siyaset diyorlar hünkârım."

• Anladım.

• haklısın ama haksızsın da

0|0
    0|0
    • Neden?

• ben kimseye saygısızlık etmedim ama kriterlerimi zorlamadıkları şartı ile.

• Tamam kriterlerin ne olursa olsun yaradanı sev yaradan dan ötürü.

Yükleniyor...