Sizinde yalniz hissettiginiz zamanlar oldu mu? Kotu seyler yasadiginiz zamanlar?

Şu an istemedigim insanlarla ayni ortamda bulunmak zorundayim ustumde kullandiklari kotu sozler iftiralar aklimdan hic cikmiyor inanin artik dayanacak gucum kalmadi sinav diyorum gecer diyorum ama bu insanlara bu hayata tahammulum kalmadi artik sizinde yalniz kaldiginiz aci cektiginiz donemler oldu mu? Ne yaptiniz? Nasil basa ciktiniz?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Boşver takma. Biliyorum bende yaşadım bazen hayat yaşanmayacak gibi gelebilir ama takma.
    Kendini Savun onlardan uzak dur yenildiğini belli etme ve ihtiyacın bittiği zaman hemen uzaklas

Unutma güzel günler yakında

1|0
    0|0
    • Cok guzel yazmissin cok tesekkur ederim insallah hersey duzelir😊 ama sıkıntı su ki uzaklasamiyorum istiyorum ama olmuyor cunku ailem bu igrenc ortamda okutmaya zorluyor aslinda neler hissediyorum bir bilseler 😞😞😞

• Kazanirsin*😄😊

• İnşallah sende umarım kazanırsınız sen sadece hırs yap gerisi gelir günde 1 deneme yap Allah çalışana verir

Bide KS den takip et istersen beni güzel güzel muhabbet ederiz not abaza değilim

Erkekler Ne Diyor 4

• Benimle bir kaç defa öyle çat pat konuşuyorda cidid bir şekilde uyardım sesimi yükselttim o zaman değerim oldu ezdirmeyin kendinizi ne kadar ezdirirseniz o kadar gözden uzak olursunuz.

1|0
    0|0
    • Bende kavga ettim bagirdim falan ama daha cok ugrasmaya basladi dalga gecti milleti orgutledi bana karsi simdi halim kalmadi direnmeye 😥😥😞😔

• Teşekkür ederim :) yolunuz açık olsun :)

• Ben tesekkur ederim sizinde 😊😊

• Malesef insan kiminle olacağını seçemiyor ve bende istemediğim karakterde insanlarla çalışıyorum

1|0
    0|0
    • Ama cok artik sinir sistemimi cokerttiler gercekten 😞

• Çalışıyosun canım bugunluk bu kadar soru yeter sadece mesajlarına bak ara ara gozlerini dinlendir 😌

• @Srmsklskdmısklsk emrin olur sultanım 😍

• En her gün yalnızım. Alışkınım..

1|0
    0|0
  • yanlızlık güzeldir sessiz ve sakin olur

1|0
    0|0
    • Ama yalniz basina herkes ustune geliyorsa o zaman maalesef bir anlami kalmiyor 😞😞😞

• Ama ne bileyim boyle kotu hissediyorum ya hani derler ya kalbimin oraya bir okuz oturdu oyle hissediyorum ister istemez devam etmek guclesiyor sonra ama deneyecegim ne kadar biksamda denemekten takmamayi deneyecegim tesekkur ederim 😊

• bir şey değil

Kızlar Ne Diyor 1

• Oldu. Gecti gitti zaman zaman zaman...

1|0
    0|0
Yükleniyor...