Bu dünya kızlar üzerine mi kurulu?

birgün can sıkıntısına kız facesi actım güzelde bir kız resmi koydum. Günde 90 mesaj 100 arkadaşlık isteği 80 tane bildirim bir an aman tanrım dedim bu ne kız olmak varmış bu dünuyada erkek profilde bunların bitanesi bile yok soruyorum kendi kendime
BU DÜNYA KIZLARIN ÜZERİNE Mİ KURULU

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• aynen bu dünya kızlar üzerine kurulu :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• abaza erkek çok bu yüzden böyle oluyor. tek dertleri faydalanmak. bu yüzden hoş bişi değil.

0|1
    0|0
  • Bu durum da sence sanslı mı oluyolar? Ne kadar cok abaza var iste gormus oldun bizim isimiz zor

0|1
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
    • hayırsa neden fake hesapta erkekler hep yazıyor kızlara neden erkeklere bu kadar yazı yazılmıyor söylermisin

• hayır sizin dünyanız bu kadar küçük

0|1
    0|0
    • bizim dünyamızın nesi var eskiden kızlar erkekleri şiit diye cağrırdı şimdi tam tersi erkekler kızları şiit diye cağrıyor

• o zaman şiit in anlamını bilirsin ya da google amcaya sor o sana söyler

• haa sen hışttt diyosun

• Ahah kiz olmakta zor ama ya😆😆

0|1
    0|0
    • Çok zor tabii.. Bir elinde cımbızı bir elinde ayna umurunda mı dünya? Bul bir enayi erkek yasla sırtını ömür boyu asalak gibi.

• @Waterfow2 sanirim ondan sendede olmali😝

• malesef ondan bende de var :)

Erkekler Ne Diyor 4

• Yok, ama Türkiye öyle. O kadar ki, kızlar bu düzenin altında kaldıkları için eziliyorlar.

1|1
    0|0
  • kı z olamk kolaydır ıstedıklerını hemen elde edebılıyor cunku onlarda vajına meme fızık guzellık var bunlar sayesınde elde edemecıklerı zerre bısı yoktur

0|1
    0|0
  • yani doğru valla haklısın banada o kadar gelmiyo

0|1
    0|0
  • Kız değilim ama o kadar olmasa da bize de geliyo :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...