Zuhal topalın yaptığı terorist eylem?

Zuhal topalın yaptığı terorist eylem hakkında ne düşünüyorsunuz?
Yoğun bir tepki var ve seri bir sekilde herkes rtüke sikayet ediyor. Siz ettiniz mi?

444 1 178 rtük șikayet hattı (ücretsiz) 1 dakika sürüyor ișlem.

1|0
10|9

En İyi Kız Görüşü

• Böyle kardeşim ları kıçında pireler uçuşarak uyusun diye şehit oluyor askerimiz polisimiz hadi işine de çal çal diyo çok sinirlendim haysiyetsizler

0|2
    0|0
    • O serefsiz terorist televizyonlardan silinmesi icin elimden geleni yapicam dava acicaz

• Aynen katılıyorum biz bize sahip çıkmazsak bizi parçalarlar

En İyi Erkek Görüşü

• Ne terörist eylemi la? 8. Henry'nin kendisine maraz çıkaran herkesi 'ihanet' suçundan kelalaka şekilde Londra Kulesi'ne attırması gibi bizde de moda oldu bu ona buna terörist demek.

1|0
    0|0
    • Eğer sende terorist degilsen o goruntuleri izle ve elini vicdanına koy (tabi vars) a.

• He baktım şimdi, tamamen saçmalık. Kadın basit bir çıkarımda bulunmuş, ne yapaydı? Oturup programı iptal mi edeydi?

Ulan o gençlerin ölmesinden sorumlu olanlardan hesap sormaya üşenirsiniz. Ama Zuhal Topal 'Hayat devam ediyor, ne yapalım yani?' dedi diye terörist falan dersiniz.

Sanırsın kadın stüdyoya molotof atıp 'İşgalci tece' diye millete saldırdı, nereye terörist oluyor?

• Anlasildi seninde terorist olduğun. Siz devleti suclarsiniz ama savundugunuz teror orgutune toz kondurmazsiniz. Yol al burdan leş.

Kızlar Ne Diyor 9

• Keşke videoyu da koysaydınız linke daha iyi bir soru olurdu

0|0
    0|0
  • simdi izledimde yani ben simdi bu iki kadina kasar desem bacım desem bence cok yerinde olur. bu nasil bisey yaa bide adamin lafini agzina tikmis surekli gerizekali senin baban kardesin olse bakalim hala ayni seyi diyebilcekmisin mal. o kadinda mal inadina cal cal diyo. sen neyin inadini yapiyon gerizekali o askerler sen guvende ol diye öluyo be! ay allahim yarabbim yaa bide neymis arada cikiyomus iste boyleleri ay sinirden gebericem yaa

0|0
    0|0
    • Helal sana kız. O an öldüresim geldi o iki leşide. Karsimda olmalari icin herseyi yapardim, resmen beynimden vurulmuşa döndüm bu hareketlerine

• bacim ne yaa ah ks!
      ya aynen yaa zuhal denen o kadini zaten sevmiyodum artik nefret ediyorum yani nasil kalkip boyle seyler demeye gonlu elveriyo ya. biz haberleri izlemeye dayanamiyoruz bide bunlarin yaptigina bak o adamada valla helal olsun. bide zuhal demis ya boyleleri de var bak en basindan anlamis oldun diye asil adam pacayi kurtarmis ya. cal cal diyip boyle bir seyin ustune oynayandan ne hayir gelir allah askina. ay sinirlenince cenem aciliyo kusura bakma😁

• Izlemedim nolmus?

0|0
    0|0
  • Ne yaptı?

0|0
    0|0
  • Görmedim. Ne yapmış?

0|0
    0|0
  • Şeref yoksunu kınıyorum cidden yazık benim ülkemde bizim şehidimize laf edemez

0|0
    0|0
  • Etmedik ama ederiz

0|0
    0|0
    • Ben 8 ayri telefondan ettim sizde edebilirsiniz farkli farkli hatlardan

• Link atar mısınız? Olayı bilmiyorum

0|0
    0|0
  • nasıl noldukkı ızlemıyorum da

0|0
    0|0
    • Aziz Şehitlerimizle dalga geçip bir gelin adayını dans ettirdi

Erkekler Ne Diyor 8

• Şirifsiz ya valla

0|0
    0|0
  • Sen o çocukları masum anne babaların ellerine ölü olarak gönderen hükümete yetkililere korkakca ses etmek yerine programda kalkıp beyaz Zühal topal gibi insanlara sesiniz çıkar adam olsanız önce bunun sorumluların ses çıkarırdınız. Böyle program sunucularını değil onları öldürten öldüren devlet yetkililerine sesiniz çıksın tabiki hepiniz KORKARAK SES ETTİĞİNİZ için ANCAK GÜCÜNÜZ KADİNA...

0|0
    0|0
  • Kodumun karısını 10 yıl hapse atacaksın bak bakiyim bida sesi çıkıyor mu..

0|0
    0|0
    • Bilgisayarınızdan http://www.rtuk.org.tr/ adresinden ‘İzleyici/Dİnleyici’ sekmesi altından ‘Yayın Denetimi’ bölümünden ‘İzleyici bildirimleri’ ve ‘Görüş ve Önerileriniz’ sekmelerine ulaşarak şikayetinizi bildirebilirsiniz.
      Üçüncü bir erişim olanağı ise, android ya da İOS telefonlarınızdan uygulama indirme bölümüne RTÜK yazarak çıkan resmi uygulamayı indirmenizle oluşacak. Bu uygulama ile kolaylıkla şikayetinizi bildirebilirsiniz

• Ekranlardan men cezasi yeterli gelir ona. Parasiz pulsuz sefalet icinde gebersin

• oha lan tv ahaytı bitti bence
    , bitmeli

0|0
    0|0
  • Ne yaptı ki hocam ya?

0|0
    0|0
  • İzledim ben onu. Şikayet etmeye fırsatım yok ama edeceğim.

0|0
    0|0
  • Dün şehitler hakkında bir saygısızlık yaptılar zaten , bugün ne oldu?

0|0
    0|0
  • onu ettik diyelim sokaktakilere nere etcez

0|0
    0|0
Yükleniyor...