#LGBTİ Neden Eleştiriyorsunuz 👬👭 ?

Neden insanların 4 duvar arasında yaptıkları ile ilgileniyorsunuz❓Önemli olan 4 duvardan çıktıktan sonra size ve başkalarına nasıl davrandığı çok önemli değil midir hey yurdum insanı❓Ben saçma buluyorum Homofobi Bifobi Transfobi nefret söylemlerini ❗Sonuçta hepimiz aynı topraklar da yaşıyoruz neden insanın insana tahamülü saygısı sevgisi kalmamış anlamış değilim ❗ 🇹🇷

Susma Haykır #LGBTİ vardır ❗💞 💘 🌈

1|4
3|15

En İyi Kız Görüşü

• Büyük insanlar olaylarla küçük insanlar insanlarla uğraşırmış bu ülkede küçük insanlar çoook.

1|3
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Empati yapabilmeyi beceremeyen örümcek beyinli insanlardır. Halbuki bir zararımızda yok😒 Belki en samimi arkadaşları bir eşcinsel , belki çocuğu eşcinsel doğucak , belki babası annesi bisexsüel kim bilir. Nedir bu şiddet bu celal

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben de sinir oluyorum homofobiklere. Hetero kadın olmama rağmen gay ve biseks erkekleri seviyorum
    33. media. tumblr. com/... m3xzraq6OF1qkl9iqo1_250. gif

0|2
    0|0
  • Eleştirenlere sinir oluyorum. Her şeyden önce insan önce kendine bakşın sonra başasını eleştirsun. ya sanki lgbti'lileru Allah yaratmamış. Onlar zaten insan evladı değil. Herkes yanlış bir eleştirenler doğru ya. illa diyolar gel beni sev etmeyin ya laf. Ben şahsen çok kere lgbti eleştirdiler diye kavga ettim. Sinir krizleri geçirdim. Millet olarak gerideyiz. Görüşüme yorumda yapmayın tartışma amaçlı.!

0|2
    0|0
    • Çok haklısın yanındayız hep böyle düşün sorgula hayatı tamam mı? :)

• Aynen sal gitsin salla boşver yaa anın tadını çıkar üç günlük dünya ya

• Aynen öyle :)

Erkekler Ne Diyor 14

• Her gün onlarca asker, polis şehit oluyor. Terör sokaklarda geziyor, yönetenler ülkenin ırzına geçmeye devam ediyor ama ben LGBT için mi haykırayım?

Kiminle sevişiyorsanız sevişin ulan ne bu ilgi çekme çabası...

0|3
    0|0
  • Hepiniz yanacaksınıııızz 🔥🔥🔥🔥😄😄

0|1
    0|0
  • Homofobim falan yok. Hatta severimde oyle arkadaslarim olmadi degil.
    Ama bangir bangir bagirarak yolda lgbt diye bagirirken. Opusureseniz ne bilim ciplak gezerseniz bunu gören cocuklarin psikolojisini etkiliyorsunuz. O yuzden lgbt yi haykirma olayina iyi bakmiyorum

0|1
    0|0
    • Ama dolaşması iyi bir şey ama çıplak olması doğru değil.

• Abi biliyoruz burda olduklarini. Siz yoksunuz demiyoruz zaten. Bir kactane salak cikip gay diye birsey yok diyor sizde hemen eyleme basliyorsunuz ama. Olaylari abartiyorsunuz. Lgbt tagleri ustunden prim yapiyorsunuz.
      Cinsel tercihini soylerek ilgi cekmek ne demek ya?
      (Bu genelleme herkes icin degil tanidigim cok duzgun gaylerde var cokta iyi arkadasim )

• Ya bir tek sen diyorsun bunu dışarıya çık röportaj yap de ki #LGBTİ nedir? Ne lan derler veyahut toplar mı dönmeler mi? Derler.

• Saygi duyuyorum ams hos karsilamiyorum

0|1
    0|0
  • O kadar pislik insanlar varken lgbtden nefret etmek de biraz değişik

0|2
    0|0
  • 4 duvar beni ilgilndirmez ramazanda sokak ortasında cıplak gezenler ebem değildi

0|1
    0|0
  • travestileri hiç sevmem
    gaylere karşı nötr üm
    lezbiyenleri çok severim :)

1|1
    0|0
  • Bana zararı dokunmadığı sürece farketmez ne poh yiyorsanız yiyin

0|1
    0|0
    • Ya sana niye zarar versinler ya :D

• ben saygi duymuyorum. homofobim var. temizlenmeniz gereken insanliga bulasmis sapkin virus oldugunuzu dusunuyorum. inan elimden gelse hepinizin bogazini keserim!!

0|0
    0|0
    • Bak bu suçtur ! Savcılığa versem 5 6 yıl yersin herkesin yanında bunları söyleme artık cinsel yönelime nefret suçu diye bir yasa var bak oku ! ALLAHIN homofobiği.

• canin cehenneme

• Aynısı senin için de geçerli !

• Nötr yaklaşıyorum herkesin hayatı kendisine

0|1
    0|0
  • Ne b*k. yerseniz yiyin ya. Helak olacaksınız haberiniz yok. Ülkede neler oluyor sizin için mi haykırcaz bir s. g..

0|0
    0|0
    • Seni ilgilendirmez ayrıca şehitler olsun vatan milleti senden iyi düşünüyorum müsterih ol !

• Tamam... Tamam sakin ol ;)

0|0
    0|0
  • Banane

0|0
    0|0
  • Gayim ve cok asagilanirim

1|1
    0|0
Yükleniyor...