Ciddi sorunlarım var neler yapacağım?

Merhaba arkadaşlar kendime guvenemiyorum, güvenli yürüyemiyorum. Ne bileyim insanlarla ilişkilerik bozuk gunluk 8 saat okula gidiyorum 8 saat içinde bir kişiyle oturup adam gibi muhabbet edemiyorum. Daha sonra yürürken kasıyorum, insanları fazla takıyorum l, Ruh halim sürekli karadenizde gemileri batmiş gibi durgun sessiz cani sıkkın icine kapanik. Arkadaşlar nasil neşe dolu bir insan olacagim eskiden öyleydim ama simdi içime kapandim. soylemezsem olmayacak ben 3 ay oncesinde okulda bir ilişki yasadim bu ilişkiden sonra adeta çöktüm onu hala karşımda gördüğümden içime dokunuyor hala seviyorum galiba. Evet arkadaslar bu konu hakkinda butun dusuncelerinizi yazabilirsiniz.

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Kimsenin düşüncesinin kendi düşünceden önemli olmadığını anladığın zaman yanı başkasının ne dediğini umutsamadigin zaman düzelir özgüvenin yanı ayşe kim ahmet kim senin hayatına etkisi ne kadar ki düşüncesi o kadar olsun

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Askina karsilik bulamaiin icin boylesin depresyona girmissin seni depresyondan cikaracak birini veya birilerini bulman lazim

0|0
    0|0
    • Peki ya nasil? Eğer ilişki konusundan bahsediyorsaniz, Fiziksel olarak insanlar tarafindan övülüyorum aksine insanlar senin nasil? Neden bir kiz arkadasin yok gibi cumleler kuruyor bende anlamadim neden olmuyor insanlara pek adim atmiyorum cok soğuğum ne bileyim soylediginiz gibi depresyon evresindeyim galiba.

• Insallah cikarsin bu depresyondan cumku cok can skıcı bisi elimden bisey gelirse yardimci olurum uzulme

• Tamamen sorunları kafandan atmalısın hiçbişey düşünmeden en kötü zamanlarıında bile bu dünyada seni en çok mutlu eden en çok sevdiğin bir zamanını o anı ya da varsa çok güzel bir anın onu hatırla o zamandaymışsın gibi bak etrafa o günkü kadar mutluymuşsun gibi düşün sevdiğin insanları hayal et sana iyi gelen şeyleri yap eğlenceli şarkılar dinle mesela bu psikolojiden kurtulana kadar duygusal şarklılarla tamamen bağlantını kes umarım faydası olur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Git arkadaslarinla pes at düzelirsin

0|1
    0|0
Yükleniyor...