Yakisikli erkeklerin yaninda neden bir simarik kiz olur?

Cidden oyle yakisikli erkeklerin yaninda hep simarik gicik bir kiz olur ama erkek onu takmaz neden erkek boyle nayif sesiz kizi tercih eder 😅😅

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• Benim yanimda şımarık kiz yok :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• G. tleri kalkıyor çünkü salakların

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Sessiz uslu kızlar candır en sevdiğim tiplerdir güzellik beş para etmez terbiyeli olsun gülüşüyle canımdan can alsın yeter be :)

0|0
    0|0
  • bilemedim şimdi

0|0
    0|0
  • Nalet olsun çünkü yaşıkklıyım

0|0
    0|0
  • Dünyanın kanunu herhalde ne bilim

0|0
    0|0
  • çünkü şımarık dişiler şımartıldığı için neyapacağı belli değildir. one night standlık kızlardır. erkekte bunu bilir bunla ilişki olmaz der iplemez. nayif kız ilişkiye daha yatkındır.

0|0
    0|0
  • Seçim meselesi bu

0|0
    0|0
  • Şımarıkları hiç sevmem ya.
    Sessiz konuşmasını kalkmasını bilen hanım hanımcık kız olsun yeter

0|0
    0|0
    • Şımarık değilim çok şükür ama sessiz sakinde değilim ama bunu soran 36-45 yaş arası biriymiş o yaşa gelince olgunlasırım tabi

• ülke olarak en önemli sorunlarımızdan birine parmak bastığın için tebrik ederim.

0|1
    0|0
  • Her şey ola bilir...

0|0
    0|0
  • Benim yok

0|0
    0|0
  • Çok fazla romantik-komedi filmi izliyorsun :)

0|0
    0|0
  • bizimkis incelige narinlige zariflige karşı ilglmlz var yani kız tedigin azından zor ses çıkıcak

0|0
    0|0
  • yoksa sende onlardan birimisin nayif sessiz olanlardan :P

0|0
    0|0
  • İlgiden'dir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yakisikli erkekler neden simarik kizlarin yanina gider gelin bizim yanimiza simarik değiliz

0|0
    0|0
  • güzel kızların bir kısmı şımarıktır çünkü. güzel olduğu için o erkeğin yanında bulunuyordur ve illaki şımarığı denk gelir çünkü şımarık olanlar büyük bir yüzdedir

0|0
    0|0
Yükleniyor...