İş yerinden paramı alamadım ne yapmalıyım?

balıkesirde hattuşa denilen yerde ( çınar deal team ekibinde ) bir ay çalıştım ertesi gün paramı hesabıma yatıracakalrını söylediler fakat işi bırakalı tam 1 ay olmasına ragmen ha bugün ha yarın dıye oyaladılrar, ödemediler? kıme nereye şikayet edebılırım ne yapmalıyım? alacağım 1500tl azda değil başımın gözümün sadakası olsun desem ( çok da ihtiyacım var zor durumda bıraktılar ödemeyerek)

0|1
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Güre değil mi? O kadar içi boş bir sirket ki anlatamam. İşlerine nasıl geliyorsa öyle davranıyorlar.

0|0
    0|0
    • evet aynen ora

• sizde yönetimin numarası falan var mı peki

• Yok maalesef. Zaten telefonda oradan oraya aktarıp duruyorlar. Hiç bir sonuç olmadan 1 saat bekledik satış zamanı. Bizden yıldat adı altında bir ücret aldılar. Sattığımız kişiden de talep etmişler ayrıca bu yıl kullanamazsınız demişler.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• iş kur hattı var orayı ara şikayet et. aramadan öncede onlara bir haber ver söyle yani bak eğer ödeme alamazsam şikayet edeceğim diye belki gerek bile kalmaz baktın muhattap olan yok ya da yine sallıyorlar o zaman arasın

0|0
    0|0
  • işe giriş için herhangi bir belgen var mı, ya da orada çalıştığını gösteren

0|0
    0|0
  • Alo 170 i ara şikayet et. sgk nın telefon hattı ;)

0|1
    0|0
    • ne dicem sıgorta yapmadılar kı ordan baksınlar

• normlade ıkı hafta deneme süresi dedıler deneme süresi bitti ama oyaladılar ona da ha bugun ha yarın evrak tammalayıp yapacaz dedıler ama yalan oldu o da

• Tamam işte bunu ispat edersen iş kolay. herhangi evrak arkadaş iş yerinden vs.

• sadaka falan olmasın bir evrak imzaladınmı çıkarken

0|0
    0|0
  • bir polise anlat şikayetçi ol

0|0
    0|0
  • Gidecen masaya vuracan dahamı olmadı silahı alacan sıkacan kafasına

0|0
    0|0
    • ya gidemıyorum çünkü farklı bı şehırden sırf çalışmak ıcın oraya kadar gitmiştim

• İyiki alacaklı değilim valla

• Sabırsızım o konuda

• 1ssk yaptılarmı sana çalşırken eger yaptılarsa 170 i ara onlra bu derdini anlat

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben de 5 aydır maaş alamadım işten ayrıldım ama henüz vermedi

0|0
    0|0
Yükleniyor...