Sizce yalan olmasa nasıl olurdu, neler olurdu?

hayatlarımızda hiçbir şekilde yalana yer olmasa yani yalan diye birşey var olmasa nasıl olurdu sizce?

Sizce yalan olmasa nasıl olurdu, neler olurdu?

1|1
612

En İyi Kız Görüşü

• Mümkün mertebe yalansız yaşayan bir insanım. Çok rahat efendim. Karşıdakinide kendim gibi zannediyorum. Genellikle haklı çıkıyorum. Çıkmadığımda o kaybediyor ☺️

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• Çok cinayet olurdu.

0|0
    0|0
    • Ahaha😄 Bana da öyle geldi

• Bence de güzel bir düşünce yalansız bir hayat

• Becerebilirmiydim? Zannedersem yapamazdım yani hangimizin yalanları yok ki en nihayetinde. Ama yalan söyleyemiyorsan susmak çok mantıklı bir seçim olurdu ve herkez kafasını dinlerdi ortalık sessizliğe bürünürdü. Gece gibi olurdu ne güzel ya keşke olsa böyle bir şey. Yalan söyleyemediğimiz için o yalanları hatırlayıp pot kırmamak adına zihnimizi meşgul etmek adına harcadığımız zamanı ve enerjiyi daha verimli işlerde kullanabilirdik böylece :)

• Yalan olmasaydi hayat cok siradan olurdu. Dusunsene biriyle ilgili herseye inanacaksin ve bu çok sıkıcı, hiçbir heyecani yok :D

0|0
    0|0
  • İnsan yalana o kadar ihtiyaç duydu ki mutlak gerçekliği insanlık için gerçeklikle değiştirdi ve yalan üzerine kurulu bir dünya kurdu.

0|0
    0|0
  • 9 köyden kovulurduk kankss

0|0
    0|0
  • Kandırıkçı olurdu herkes

0|0
    0|0
  • Hiç hata yapamaz hiç sevdiklerimizi üzemeZ hiç pişmanlıklarımız olmazdı

0|0
    0|0
  • hiç tahmın edılemez bir durum olurdu can yakan yalanda var kurtaran da

0|0
    0|0
  • yalan söylemeden duramayan insana laf anlatılmaz inanki illa bir yalan söyleyecek

0|0
    0|0
  • Çekilmez olurdu

0|0
    0|0
  • yalan olamsa hayat daha huzurlu olurdu. Yavşaklar yalan söyler

0|0
    0|0
  • Yalan olmasaydı aptallar bile kazanırdı bu hayatta. Zekiler zaten doğruluğu seçer

0|0
    0|0
  • Beni kesin öldürürlerdi :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Daha dogru olurduk

0|0
    0|0
  • Sistem çöker

0|0
    0|0