Merhaba arkadaşlar aranızda ayrım yapan varmı?

Mesela ben kürtüm aramızda bazı kürtler namussuzluk yapıyor ama neden insanlar tüm kürtleri cani olarak görüyor?

1|0
12|5

En İyi Kız Görüşü

• Kürtler hor görülmüyor bence terör örgütüne yandaşlık yapanlar, milliyetçi ve vatan severler tarafında hain adlediliyor. Bunu yapanlarda kürdistan diye kapıldıkları arzı mevud davasına hizmet etmesinler uyansınlar

0|1
    0|0
    • Boş boş yorum yapma cahil ben kürt cocuguyum ve terore yardim yatklik flan yapmam yapmadim habide bu arada şu da var cok sevdiginiz uzun adam r. t. e 1yil once terorun başi öcalanin ortagini ülkeye aldi siz boyle adamlara oy werin.. ya adam kendisini yetiştiren kişi yi ulkeden cikardi oda feto gibi uçkaqitci.. inş başbakan kilinclar oglu olr 2023 te yoksa yer alti kaynaklarini da ulkeyide abd satar bu mall?

• @Ozanakgl dikkatli okumanı tavsiye ediyorum.

En İyi Erkek Görüşü

• Türk Bayrağı'nın gölgesinde huzur buluyorsan ve bu vatan uğruna canımı seve seve veririm diyebiliyorsan sen de bizdensindir.

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Bu dediğin genelleme. Ayrım da yapmam genelleme de yapmam. Her Sünni yobaz değilse, Her Alevi ateist değilse, her kürtte pkk'lı değildir. Aleviyim bu arada. 😊

0|2
    0|0
  • Şöyleki her memleketin namussuzuda namuslusuda vardır asla kimse dört dörtlük degildir ben insanı memleketiyle degil kişiligiyle karakteriyle yargılarım Kürtleri sevmemeleri şu yüzden doguda egitim imkanları fazla bulunmuyor millet okuyamadıgı için afedersiniz cahil kalıyo öyle oldukları için kötü insanlar yönünden onları kandırmak kolay oluyo hal böyle olunca durum bu oluyor

0|1
    0|0
  • Merhaba. ayrimcilik yapma hatta tam tersine sevgilim kürt. ama bazen sinirden (mesela haberlerde askerlerimizin sehit düstügünü ögrenince) "ahh su kürtler yokmu" dedigimi yakaliyorum... aslinda öyle düsünmüyorum ama agizdan öyle cikiyor isde...
    ben almanyada yasiyorum ve bir olay olunca onlarda hemen "hep bu pis türkler yüzünden" diyorlar, oysaki olayin türklerle alakasi yok...
    sanirim insanlik hali :/

0|1
    0|0
  • Tum Kurtleri cani olarak gormuyoruz pkklilari oyle goruyoruz ben Turkum ama sevdigim Kurt arkadaslarim da var.

0|2
    0|0
  • Asil ayrimi sen yapmisin.
    Kimsenin kimseye namussuz deme hakki yok zatende cok cirkin davranis. Seni digerlerinden ayiran nokta en fazla bu olur. Cirkinlik, kendi irkini satmak.

0|0
    0|0
    • Yanlış anladın geçen soru sordum sen kurtsun dedi evet dedim en iyi kürt ölü kürt dedi sen olsan ne derdin

• He o yuzdwn kendi irkindan olanlara namussuz deyim dedin sende.

• Takma sen onları

0|1
    0|0
  • Valla hiçte cani olarak görülmüyosunuz biz vatan bayrak desek ırkçı pislik oluyoruz siz ben kürdüm dediğinizde özerklik hak hukuk oluyor karısının yanında asker vuran pkk ve bunu destekleyen siz sevgi pıtırcığı kürtler kaç çocuk yetim kaldı kaç kadın sevdiğini toprağa verdi kaç ana baba kendinden önce evladını gömdü siz de bize pis Türkler diyosunuz bütün şarkılarınız bile bize duyduğunuz nefret üzerine sonra vay efendim ayrım var ırkçılık kafatasçılık var geçin bu ayakları hepiniz hainsiniz dövlöt sözö böhmöy sanki bizi kuş sütü içiriyo bu devlet

0|0
    0|0
    • Senin çiçeğine gom beli 🔦akp lisin zaten 💡 cahillmisin sen kizim ben kurdum amcamda kurt ve polis we şehit oldu ben dagda olen askerin yasşamasi icin olmek istiyorm haberlerde gordugum zaman keşke ben olseydim cocugu oylemsahiosiz kalmazaydi annesi babası kardeşler agıt yakmasaydi insanlarin olumunden hoşlanan insan degil buda ahmet kaya sözü bu arada git r. t. e ni goy gotten benim ırkıma laf kfr edemesinn.. cahill,..

• serap seni sixe aqq olm otobüsü niye yakilar anan sıxem... !!

• Ulan keko sktr gt

• Ben gormuyom

0|0
    0|0
  • Yaa Allah aşkına bu kadar insan ölüyor sorulan soruya cvolara bak ya

0|0
    0|0
  • herkes mutlu olsun

0|0
    0|0
  • Bende kürdüm

0|0
    0|0
    • Yanlış anlıyorsun 1 tane çürük elma bir çuvalı berbat eder dikkat edersen bazıları dedim

Erkekler Ne Diyor 4

• Kürtleri severim. Bir sıkıntı yok

0|1
    0|0
  • Irkına göre değil kişiliğine göre muamele.

0|0
    0|0
    • Ben soru sorduğumda ahlaksizca yorum atıyorlar sana zararı olmayan insanı nasıl kotuleyebilirki insan

• "bazı kürtler namussuzluk yapıyor" işte o yorum yapanlar hepsini aynı sanıyor.

• Ben... Adam olan ve olmayan diye başka türlü ayırmam

0|0
    0|0
  • Aaa arkadqaşlar cooook cok ozur ben ne diyecegimi bilmiyorm aaay hakini hll et

0|0
    0|0
Yükleniyor...