Şu Tumblr kızı ne demek biri bana açıklasın?

Biri bir fotoğraf koyuyo ardından görüş geliyo Tumblr kızı falan nedir bu Tumblr? İnternetten baktım blog sitesi falan fişman yazıyo. Alakasız bişey.

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• Siteye takılma tmblr da marjinal ligin en dibine vuran kızlar vardır işte şömine karşısında elinde kahvesi önünde kitabı altta iç camasiri ustunde bir oduncu gömleği dize kadar foto çekilirler buda tmblr bloklarında moda olan bir akımdır foto ne kadar marjinal lık içerirse o kadar bu duruma enstantedir bu kızların ayrıca boku pembe gibi bir söylentide vardır :D

1|0
    0|0
    • tumblr daki marjinallerden ne farkımız var ki bak sizde burada takılıyorsunuz.

Demek ki sizin alışık olmadığınız... herkes marjinal he.

• @GizemB18 beni anlamadigin için çok üzüldüm marjinal ligin ne olduğunun farkında olduğunu zannetmiyorum biz marjinal deiliz demedim sadece onların abartmasindan bahsettim yanı sahte marjinallik hiç biri o fotodaki şeyleri yapmazlar sadece öyle gorunmek için çekerler kaptinmi canım

• Kaptım canım...

En İyi Kız Görüşü

• Tumblr çok hoş bir uygulama kendi blogunu kuruyorsun baskalarini takipp ediyorsun

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• tumbrl diye bir site var işte

0|0
    0|0
  • Havalı güzel kızlar tarz kızlar

0|0
    0|0
  • Boşver bea

0|0
    0|0
  • Gösteriş meraklısı ergenler işte ama farklı bir tarzları olduğunu kabul etmek gerek. 😅

0|0
    0|0
  • Kaşar gibi birsey

0|0
    0|0
  • dünyada hiçbir amacı olmayan demek istemişler

0|0
    0|0
  • yani o sitede gördükleri kızdır.

0|0
    0|0
  • lezzetli piliç demek

0|0
    0|0
  • ortam kzı demek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• tumblr bloğu olan marjinal ve efektli, filtreli fotoğraf ve blog yazıları paylaşan kızlar :D

1|0
    0|0
  • tumblr da sosyal medya sitesi orada tiki tiki fotoğraflar koyuyolar ondan demiştir heralde

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum

0|0
    0|0
  • kitap-kahve fotosu koyup altına şiir yazan tipler

0|0
    0|0
Yükleniyor...