Arkadaşlar çok acil bir durum için yardıma ihtiyacım var bir fikri olan var mı bu konuda?

Yarın için 55 tl ye ihtiyacım var arkadaşlar üniversite öğrencisiyim şu an için çalışmıyorum ailemden tek annem ile gorusuyorum o da maaşını almadı. Borç alacak bir tanıdığım yok ne yapabilirim :\

Güncellemeler:
Acil olan durum yurt aidatında 55 lira açık var arkadaşlar günü gününe vermek zorundayım :(
Güncelleme

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• Gizli profiln yazabilrmsin

0|0
    0|0
    • Yaw yalan atio boşwer usta

• @Ozanakgl bilip bilmeden konusmayın ve insanları yargılamaktan vazgecin

Erkekler Ne Diyor 8

• Özel yurtta kalıyorsan, yurttaki sorumlu ile görüş. Evde kalıyorsan, ev sahibi ile görüş. Paraya ihtiyacın olduğunu, bir ay sonraki taksitle beraber ödeyeceğini söyle. Öğrencinin halinden anlarlar belki.

Olmadı anlayış gösterecek hocaların vardır, rica et. O da olmadı banka kartın ile ATM lerden ufak bir kredi çekiliyor. Ek bakiye sunuyorlar sana. Oradan bir miktar çekebilirsin.

0|0
    0|0
    • Özel evet konustum olmadı zaten kredı için de düzenli gelir lazımmış bende o da yok o yüzden alamadım

• Koleler yardim edin

1|0
    0|0
  • çözdünmü

0|0
    0|0
  • Bnde daha maaş almadım

0|0
    0|0
  • Üniversitede kimse yok mu

0|0
    0|0
    • Nasıl yani

• Yurt yetkilisi
      Ev sahibi
      Hocalarından biri
      Bu kadar seçenek varken buraya yazıyorsan ben bunu inandırıcı bulmam.
      Bizde üni okuduk, parasız kaldık. İstersen bulursun ya da şöyle yapalım bana annenin telefonunu ver ve senin niyetinin net olduğunu bileyim 500 vereyim helal olsun

• İlk olarak annem biraz gecikecegini soyle dedi ben söyledim sorun çıkardılar bu devlet yurdu değil. Mecburen yarı özel yurtta kalıyorum devlet çıkmadı. Annemın borç alacagımdan haberi yok almamı da istemez zaten ama yurt muduru sorun çıkardı anneme bunu soyleyemem onun da elinden bir şey gelmiyor

• nerde okuosunn

0|0
    0|0
  • Burda olsan yardımcı olurdum kardeşim

0|0
    0|0
  • Hiç kimsen yok mu ya

0|0
    0|0
    • Unıversıtede ilk yılım olduğu için alabilecek kimsem yok annem de de yok maalesef

Kızlar Ne Diyor 6

• Gunluk temizlige git merdiven silmeye vs ya da yardimci ol birine

0|0
    0|0
  • Telefonunu sat

0|0
    0|0
  • Bir yerde çalışmaya başla söylersin kaç gün çalışmam yeterli diye konuş ama para acil dersin😉😄

0|0
    0|0
  • Akraban falan yok mu?

0|0
    0|0
  • ayağını yorganına göre uzat:D

0|0
    0|0
  • o parayla napçaksın

0|0
    0|0
Yükleniyor...