Nasıl para kazanırım?

ev almak istiyorum evlenceğim aldığım maaş ile çok zor

0|0
4|9

En İyi Kız Görüşü

• Paranı altınla degerlendir her maasda altın al böylelikle nakit olmadıgı için ayagını yorganına göre uzatıp daha elin sıkı olur belli bir miktara ulaşınca bozdurursun kira öder gibi evin borcunu ödersin evi alırsın borcun bitmemişken kiracı bulursun ondan gelen paraylada evin borcuna kolaylık yaparsın Evelallah alırsın evini

0|0
    0|0
    • Kolay olmuyor ki 29 binlik altını zararla sattık lazım di.

• ihtiyaçtan sattık ama el isinde ne kadar çalışırsan çalış hiç bir yere varamazsin zor be

• Zor tabikide ama ev gecindirmiyosan maasının yarısını mutlaka yatırım yap yokmuş gibi davran asla alma biriktirdigin paradan ona göre ihtiyaclarını elindekiyle idare et elbet biriktirirsin 3 te olsa 5te olsa hiç yoktan iyidir

Kızlar Ne Diyor 3

• çok zor bir soru sormuşsun.

0|1
    0|0
  • çok çalışşş

0|0
    0|0
    • Çok çalışıyorum ama yine aldığım maaş aynı ne olacak
      çok çalışmak ile olsaydı ben kesin holding olurdum

• İş değiştir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• tokilere gir kira öder gibi ev öde , ailenin evinde varsa evlenene kadar orda kal o sırada evine kiracı oturt kiradan gelen parayı eve yatır çalıştıgını bankaya at dursun ev olunca eşyalarını flan tamamlarsın ya da araba alırsın

0|1
    0|0
  • Dostum bizim ülkemizde ya babandan kalacak miras. ya da allah yürü ya kulum demesi gerekiyor. Başka türlü şansın yok. Ancak en kolay yolu söyleyim çalman lazım :)

0|1
    0|0
  • sen ev almadan evlen gerisi allah kerim bende senin gibiydim düşüncem ev alıp evlenmekti ev alman için çok para lazım amma velakin evlen çift eşinde çalışır kredi çeker alırsın

0|1
    0|0
  • para kazanmanın bir formülü yoktur herkes in kendince bir tarzı vardır zaman içinde gelişir ve kişinin kendisine hastır.

0|0
    0|0
  • ellerin isinde çalışarak hiç bişey olmaz...

0|1
    0|0
  • Çalışırsan alırsın :D

0|0
    0|0
  • Sabah olunca işe giderek yoksa bir adet iş edinerek

0|0
    0|0
  • Rızık Allah'ın elinde benim peder polis memuru doğuda daha fazla alıyor diye doğudayız kaç senedir bir bk olmadı fazla zorlama zengin olup ne yapacaksın hem

0|0
    0|0
  • Okuyarak çalışarak kimse bir yere gelemez gayrimesru islere takıl

0|0
    0|0
    • Nasıl yapacağız

• Gir mafyanin yanina birilerine silah zoruyla cek imzalat parayı bulursun

Yükleniyor...