Gidiyorsun sen sebepsiz bir vedasız sessiz sessiz koca bir aşk bitti derken bana söyle kim yüreksiz?

Beni vurmaz kör bir kurşun yaralandım sanma asla... Bugün ergenleşesim geldi napıyım

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• "Giderken bana en çok koyan 'Seni tanıyamamışım.' sözündü. O an neye uğradığımı şaşırdım aslında. Ona belli etmeden kısık bir sesle;
    - Merhaba... Ben senin için kendisinden vazgeçen, hayatta herkesi her şeyi karşısına alan, senin için gecelere dost, gündüzlere düşman olan, kendi akıttığı gözyaşında boğulan, hiçbir karşılık beklemeden seven, onca acıya üzüntüye rağmen pes etmeden bekleyen, tek bir gözyaşna dünyayı karşısına alacak olan, bir tarafa saçının telini diğer tarafa dünyayı koyacak olsalar o tek bir saç telini seçecek kadar çok seven İNSANIM! Tanıştığıma memnun oldum. Peki ya sen, SEN KİMSİN?"

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Gıcıklık hakkımı son zerresine kadar kullanmış olup, bizim zemanımızda ergenlükte aşk dedinmi kime müracat edilir, göstereyim istedümde, Fuzûli derim başkada birşey demem. Aşkı bilmek isteyen okusunda ders alsın.
    Bende Mecnûn'dan füzûn âşıklık istidâdı var.
    Aşık-ı sadık benem, mecnunun ancak adı var,
    Beni candan usandırdı cefâdan yâr usanmaz mı?
    Felekler yandı âhımdan murâdım şem’i yanmaz mı?

Ger ben ben isem nesin sen ey yâr
    Ger sen sen isen neyim men-i zâr

Ger derse Fuzûlî ki “güzellerde vefâ var”
    Aldanma ki şâir sözü elbette yalandır

Hâsılım yoh ser-i kûyunda belâdan gayrı
    Garazım yoh reh-i aşkında fenâdan gayrı

İlm kesbiyle pâye-i rif’at, arzû-yı muhâl imiş ancak.
    Aşk imiş her ne var âlemde; ilm bir kıyl ü kâl imiş ancak.

0|0
    0|0
  • Merve Özbey ne diyorsa o dogrudur 😎

0|0
    0|0
  • sen alistin aci cekcegini bile bile ve simdidede yargiliyorsun

0|0
    0|0
  • Olur öyle arada

0|0
    0|0
  • Merve ozbeyin sarkisimiydi guzel sarki

0|0
    0|0
  • ya sana birini soracağım da fetaquese35 vardı adı büşra idi ya da öyleydi tanıyormusun buralardamı

0|0
    0|0
  • hayırlı olsun boşadın mı kocayı :)

0|0
    0|0
  • Biz kimIeriz diye sorma, biz hayata boş vermişIerdeniz. Bize hayat nedir diye sorma, biz hayat deryasında yüzenIerdeniz. Bizi arama Iüks meyhaneIerde, buIamazsın. Biz dost şarabı içenIerdeniz. Bize dost, arkadaş nedir diye sorma, biz onIar için öIümüne gidenIerdeniz.

0|0
    0|0
    • Ah sevda bahçemin tutsak çiçeği.. Ben seni oraya hapsettim. Seni hapsettim kırık bir aşk şarkısı eşliğinde. Hüzne buladım seni. Deniz meltemlerini okşayan saçlarını hapsettim kalbimin kıvrımlarına. Ordasın artık. Oradasın ve ne kadar olman gerekiyorsa. :( :(

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...