Hiç canlı öldürdünüz mü?

Hiç canlı öldürdünüz mü ? Ben öldürdüm en büyüünden en küçüğüne hepsini ve içim olayı yaparken cız etmedi ama şimdilerde cız ediyor :(

1|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Yazın sivrisineklere zehirli fıs fıs sıkmaktı böcekleri terlikle ezmekti filan derken baya bişey öldürdüm

0|0
    0|0
  • Küçükken kurbağa ve salyangoz öldürmüştüm hemde hunharca 😞

0|0
    0|0
  • Evet böcekler vs

0|0
    0|0
  • Ben böcek :'(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Tarihim sıfırdır ama eskiden yani Osmanlı zamanında kasaplıkla uğraşan kişiye her 3 ayda bir başka bir iş yaptırılırmış. Başka bir meslekten iş. Sürekli aynı işi yapsa duygusallığını yitireceğinden , 3 ay da bir mesela berberlik, terzilik işte aklına ne geliyorsa.
    Ben avcılığıda böyle sanardım ama yanılmışım. Demek insan belli bir zamandan sonra duygusallaşıyor. Kötü değil aksine iyi esasında...
    Böyle olman iyi yani. Spor olarak avcılığı sevmiyorum...

0|1
    0|0
    • Kardeşim hayvan kesiminden bahsetmiyordum :(

• ama içimdeki hayvanı dışarı çıkardım ne bilim değişik duygular işte önünü alamıyorsun o an için ama sonra her şey durulduktan sonra oluyor pişmanlık

• Bilemiyorum canım benim. Ben psikolog değiliim :)
      Öldürmemek en güzieli diyelim işte...

• Ben canlilarin olumlerine insan hayvan diye ayirmadan kahrolurum. Bir kere kazayla bir hayvani ezdim arabayla, 2 gun kendime gelemedim.

0|1
    0|0
  • En ufak zarar vermekten kaçınırım.

0|0
    0|0
  • Çocukken seri katildim ama şimdi hiçbir canlıya zarar vermiyorum.

0|0
    0|0
  • Öldürdüm kanks

0|0
    0|0
  • en büyüğünden kastın ne fil falan mı öldürdün naptın :D

0|0
    0|0
  • Kansız vatan hainlerini canlıdan sayıyosan evet öldürdüm

0|0
    0|0
    • ahaha trole gel

• salak kere salak 21 yaşımda olduğumu nerden çıkardın? sitede rastgele yazdım ne yapayım doğru yaşımımı gireyim :/ sen sicil numaranı ver saygılı olacağım söz :)

• çakma vatansever ben askeri liseyi İstanbul kulelide okudum 4 yıl harp okulu iki yıl akademide görev yaptım kandil de lazer güdümlerini hava saldırıları için yerleştiren mekanizasyon komutanlığını yaptım. şu ana kadar devlet imkanlarından hiç faydalanmadım askeri okulda verilen harçlıklar bile halen duruyor.. Yani siz çakma vatanseverler gibi üniversite okuyup lise okuyup iş bulamayınca polisliğe sözleşmeli subaylığa geçmedim maaşımı alıp nizamiyeye park etmedim. Sen sicilini ver senin alayını dağıtayım olurmu sadece sicil numaramı o kadar erkek vatanseveresen çık gizliden at bana mesaj konuşalım benim kim olduğumu gör !!!

Yükleniyor...