Okulda çok yanlızım , gelmek bile istemiyorum?

Lise sona gidiyorum, bu sene sınavım var. Ama iyice soğudum okuldan ağlayarak geliyorum artık. Devamsızlık bitme noktasına geldi, sınıfta kimse ile konuşmuyorum , tek başıma oturuyorum bir test çözüyorum bir telefonla uğraşıyorum. Ama zaman geçmiyo, Şu an bile ağlıyasım geliyo artık. Ne yapıcam hiç bir fikrim yok.

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bosver zaten 3 ay kaldı cok calis seneye guzel bir yere git ortamın olur orda

0|0
    0|0
    • Üniversite için çalışıyorum zaten sadece ama okula dayanamıyorum

• En kötü yılımı yaşıyorum resmen

• Bana mesaj at istersen konusalim

Erkekler Ne Diyor 5

• ygs lys var zaten ona çalış. Okulun bitmesini beklemekten başka çaren yok ama sosyal değilim demişsin; Eğer biraz uğraşırsan okulda kafana göre bir arkadaş bulabilirsin, kendini o kadar soyutlama.

0|0
    0|0
  • Gez biraz hiçmi arkadaşın yok, okuldan olması önemli değil

0|0
    0|0
    • Okul dışında var 2-3 tane yakın arkadaşım. Ama okulda yok , tek başıma oturuyorum bu son sene ve kötü hissediyorum

• Okuldan sonra ve hafta sonları o arkadaşlarınla vakit geçir. Stres at.

• Neden arkadaşın yok senin

0|0
    0|0
    • Dışarda var 2-3 tane var başka da yok , zaten gerek duymuyorum ama okulda hiç yok ve gerçekten kötü hissediyorum

• Sınava çok çalışıyorum zaten derslerimde iyi çok şükür

• Böyle devam et seneye gel erzurum a :-)

• bir an bu soruyu ben mi sordum diye düşündüm geçer merak etme

0|0
    0|0
  • yeni nesil yezit yeğenim sizin gibi mazlumlar azınlıkta kafa dengi bir büyüğünle konuşup dertleşemeye bak halime şükrediyorum sizin kuşağınızda genç değilim diye...

0|0
    0|0
    • Herkes çok yabancı geliyor , hareketleri saçma geliyor

• aynen bana da... sen doğru yoldasın onlara uyma teneffüslerde bahçenin ıssız yerlerine kaç kütüphane falan bul kendine bu dönemleri sakin kafa ile atlatırsan ileride sana büyük kazanımları olur abi tavsiyesi..

Kızlar Ne Diyor 2

• Neden yalnızsın peki?

0|0
    0|0
    • Biraz kendimi dışladım her yerden çünkü bana aşırı saçma geliyolar kanka muhabbetleri , kanka ayağına saçmalamalar falan , okul çok boktan ve bende bu pis yere zorla geliyorum

• amaan boşver bende yalnızım yalnızlıktan zarar gelmez takma kafana konuşsan nolucak sanki

0|0
    0|0
    • Orası öyle tabi yanlızlık güzelde , dışarda zaten 2-3 tane arkadasım var dost dediğim. Zaten çok sosyal biri değilim. Ama okulda 8 saat geçirmek zorundayım ve her gün bu da işkence gibi

Yükleniyor...