İntihar etmek istiyorum ya da insanlardan kaçmak ?

Çalışmak istemiyorum ailemi görmek istemiyorum az önce patronun yanındaydım kafam dağınık olduğu için adamın dediğini bile anlayamadım dosyaları poşete koy dedi tam çıkıyordum dediğimi duymadın mı dedi geri döndüm 5-6 tane dosyayı birtürlü poşete sığdıramadım yanında misafiri de vardı patronun "bunu da mı sana biz öğretcez be " dedi sinirlendi... kendimi canım gibi hissediyorum kafam çok dalgın işe odaklanamıyorum

Güncellemeler:
düzeltiyorum kendimi salak gibi hissediyorum yazacaktım

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• tatilin gelmiş moruk uzaklaş biraz gerçekten sevdiğin bir şeyler yap

0|0
    0|0
    • abi 4 aylık çalışanım izin verseler tatil çok iyi gelirdi ama... vermezler

• sevdiğim şeyler içinde para gerekiyor abi.. hayat basit gibi ama bazende çok zor. öyle kapana kısılıyorsun ki ölüm kurtuluş görünüyor gözüne...

• ya şöyle düşün istersen her şeyi yaparsın. kişinin kaderi kendi gayretine bağlıdır. isyan etmek vazgeçmek kolay sen güçlü olmayı seç kardeşim. ölüm kurtuluş değil senin için vazgeçiş, vazgeçme... bazen basit düşünmen gerekir, basit düşün sende dediğim gibi çok ciddiye alma... zor geliyorsa baktığın yeri değiştirmeyi dene..

Kızlar Ne Diyor 5

• Depresyon kapina dayanmis, kov gitsin.

0|0
    0|0
    • kovamıyorum kafamda binlerce düşünce dolanıyor.. kabusa döndü hayatım

• Bir sureligine izin al. Ailenle problemlerini işine de yansitmaya basladin sanirim.

0|0
    0|0
    • aynen öyle :( maddi sıkıntılar felan çok bunaldım izin vermezler 4 aylık çalışanım

• Ya sanir cek abi. Allah buyuktur. Ona sığınmaktan baska care yok.

• haklısın.. sabah ki olayda moralimi çok bozdu ayakta uyuyorum resmen hiçbirşeye odaklanamıyorum

• seni seviyorum @mertnurr

0|0
    0|0
  • Neyin var

0|0
    0|0
  • işine odaklanamıyosun diye intihar mı etçeksin yani :/

0|0
    0|0
    • evet. işim tatsız gidiyor ailemle konuşmuyorum arkadaşım yok. sıkıntılar içindeyim hayatım bombok

• amaan arkadaşı napçan dostluk diye bişey yok bu devirde boşver benim de arkadaşım yok

• :( bilmiyorum ya

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...