Kızınız veya Oğlunuz Gelip Size 'Ben Eşcinselim' Dese, Ne Yaparsınız?

İyi geceler.
Konuyla alakalı bir metin okuyordum, internet üzerinde. Ordan aklıma geldi.
Sizinde bir fikrinizi alayım dedim.
Soruyu ben sorduğuma göre, ilk ben söyleyeyim.

Nasıl ki, heteroseksüelim dendiğinde normal buluyorsam, bunu da kabullenebilirim.
Sonuçta o hayat onun, onun yönelimleri, onun istekleri. Benim için önemli olan o. Her şartta arkasında olacağıma inanıyorum. Mutsuz bir hayat sürmesi yerine, kendi istediği, içine sinen şekilde yaşaması beni de mutlu eder. Ki doğru olanda budur.

Evet. Sizin fikirleriniz nelerdir?

#Lgbt
#Lovewins

0|1
10|27

En İyi Erkek Görüşü

• http://vocaroo.com/i/s1S3Hcg5toPg

benden çok iyi baba olurmuş vallahi şu an kendi kendime ego tatmini yaptım sjajsasj.

1|0
    0|0
    • hayatımdan 4 dakika çaldın ama hiç sıkılmadan dinledim :D düşüncene saygı duyuyorum. iyi bir baba olacağınıza ben bile inandım desem yeridir :) şarkılara eşlik etmenize çok güldüm. iyi geceler :)

• asıl ben tenk yuuuu :DDD
      iyi geceler ^^

En İyi Kız Görüşü

• psikopat_hatun diyorki psikoloğa götürürdüm ilk başta. yani takdir edersinizki normal bir durum değil düzelcek yanı yoksa kabullenrdim

1|0
    0|0
    • İşte buna normal bakabilmeliyiz bence. Bizler nasıl heteroseksüelsek, onlarda en az bu kadar normal karşılanabilmeli. Ama zor :)

• psikopat_hatun diyorki hoşuma gidiyor :D ben olsam bnde merak ederdim ynlış anlamam:D

• ahaha :D iyi bakalim.

Erkekler Ne Diyor 26

• Hiçbir problem olmaz, her ne olursa olsun bütün varlığım ile onun yanında olurum. Böyle asarım keserim, kovarım diyenlerde evlatları olduktan sonra aynı şeyi yapabileceklerini düşünmüyorum. Senin kızın ya da oğlun o, sevmekten başka ne yapabilirsin ki?

2|0
    0|0
  • Benim inançlarıma uyan bir şey değil bu zira dinimizce sapkınlık olarak görülen bir durumdur. Allah o günü göstermesin

1|0
    0|0
  • Bu tıbbi bir hastalıktır. Tedavi için doktora götürür, psikolog desteği aldırtır gereğini yapardım. Bunları yazıp yayıp toplumun ahlakını bozarız diye düşünenler bir kez daha düşünsün..

1|0
    0|0
  • Dedikten sonrada o hala benim kızım veya oğlum. Bunu hiç bir şey değistiremez. Tüm dünya gibi bende mi sırtımı donucem ona karsi? Asla! Hep yanindayim.

2|0
    0|0
  • Valla pek bir tarafımda olmaz açıkçası, benim için yanlış bir şey olmadığından üzerinde konuşmaya bile gerek duymam herhalde. :D

2|0
    0|0
    • Tamam da ömrünün sonuna dek böyle yaşayacak yani, 3-5 günlük bişey değil. sen ne tepki verirsin babası olarak bu durumda? bir tarafımda değil mi diceksin :D

• Ne güzel düşünüyorsun. Ben ilk görüşünüzde tam olarak anlamamışım. Paylaştığın için teşekkür ederim.

• Vazifemiz. ^^

• Yetiştiren benim öyle bir ihtimal yok 😂

1|1
    0|0
    • Bu yetiştiren kişiyle alakalı bir durum değil ama Osimhen :)

• Ay bende bunu anlamıyorum. Lezbiyenlere saygı duyup , gaylere duymayanlar var. Çok ilginç :D Bende heteroseksüelim de, ne bileyim mide bulandırıcı gelmiyor en azından. Neyse Lut kavmi'ciler gelmeden dağılalım. Görüşlerin için teşekkürler :D

• Ne demek 😄

• Allah nasip etmesin. Elbette her şeye saygım var ama çok kötü bir durum. Erkek diyebileceğin oğlun yok. Adam diyebileceğin oğlun yok. Şitt delikanlı diyecekleri oğlun yok. Ve oğlun erkeklerden hoşlanıyor. Allah nasip etmesin.

1|0
    0|0
  • Aferin oğlum iyi halt ettin baban arkanda ama kafana göre iş yapma derim

1|0
    0|0
  • Döllerime dava açarım

1|0
    0|0
  • Hiç bir şey yapmam bende biseksüelim ama sorarım kızım oğlum mutlu musun diye?

1|2
    0|0
  • aşağılarda bir görüş yorumunu okudum. ''lut kavmiciler gelmeden dağılalım demişsin'' ben onlardanım hadi git buradan :) lut kavmi'ci dediklerin müslüman oluyorlar sen buna göre dinsizsin. hristiyanda olsan lut kavmicilerle yanyana olmalısın karşı karşıya değil ;) eşcinsel değilim demişsin kesinlikle katılmıyorum sen eşcinsel bir ateistsin. diğer bir deyişle günümüzün şımarık çocuğusun.

0|0
    0|0
    • Anonim bir karakterin eşcinsel oluşunu saklamasına gerek olur mu sence? Beni kim tanıyacak eşcinselim dediğimde? Kaldı ki olmadığımı belirttim. İnsan ayırmamanın, haklara saygı duymanın nesi kötü? Sormak istiyorum sana. Hristiyan veya ateistte değilim. Hatta o kadar değilim ki ailemde hacı bile var :D Sünni bir ailenin, sünni kızıyım. Önyargı çok kötü bişey gerçekten :) Lut kavmici'ler gelmeden deme sebebimi sorsaydın keşke. Ne zaman ki lgbt'den söz açılsa, direkt 'lut kavmi de böyleydi, bakın sonra noldular lgbt'liler insan değil; bu normal değil' gibi söylemleri oluyor. İğrenç buluyorlar bu durumu. Ama bence bu ülkede lgbt'den daha iğrenç şeyler de var. Bunları benim hatırlatmama gerek yok bence.

• Tam sana saygı duymak istiyorum. Yine kendi yargılarından kurtulamadığın için, bir laf atıyosun ve duyamıyorum. Herşeye siz karar vereceksiniz yani öyle mi? Dışlamak, müsama göstermemek falan.. Bence bu kadar hoşgörüden uzak olmamak gerek. Kendi evladın da umarım ki olmaz. Soruda dediğim gibi. Mazallah sen evlat katili falan da olursun.

• Beni yanlış anlamışsın ya da ben kendimi anlatamamışım. Şimdi kardeş, sen eşcinsel veya ateist olsan bu beni ilgilendirmez. Sadece seni ilgilendirir ki seninde istediğin bu zaten. Benim karşı çıktığım ve çıkacağım husus; dayanağı olmayan bir akımın peşinden gidenler, Müslümanlık gibi kutsal bir mertebede yaşam süren insanlara '' bu bizim görüşümüz normal karşılamak zorundasınız'' demeleridir. Ve buna hakları yoktur. Ayrıca bunları diyenlerin arasında müslümanların olması da bambaşka, pislik bir durumdur. İnandığımız kitap bu toplumu lanetlerken '' ben size saygı duyuyorum'' demek münafıklığın ta kendisidir. Bu arada benim çocuğuma verdiğim görgü ve terbiyeyle alakalı o durum. Kimseyi de öldürmeye hakkımız yok.

• Evlatliktan reddederdim ya bir kadin kadini veya erkek erkegi nasil sevebilir nasil bir is bu ya hayvanlar bile yapmiyor bunu

1|0
    0|0
  • Ben eşcinselleri seviyor ve destekliyorum Rusya da çok var ((:

1|0
    0|0
  • umarım öyle bir durum olmaz ben kabullenemezdim

1|0
    0|0
  • Demesin ya 😑derse de napalım evlat sonuçta

1|0
    0|0
  • ben aileme soyledım psıkologa goturduler ama bı faydası olmadı bende onlar uzulmesın dıye yalan soyluyorum ıyılestım dıye bu bı hastalık degıl ama ınsanlar oyle algılıyo ıste

0|0
    0|0
  • Yatkinligi hangisineyse ameliyat ettirir ruh sagligi icinde psikiatri

1|0
    0|0
  • Mutluluktan uçan tekme atardım

1|0
    0|0
  • Saygi duyarim.

1|0
    0|0
  • yaşamasını ama bunu mutlaka gizli tutmasını tembihlerdim.

1|0
    0|0
  • Ağzını yüzünü kırarım

0|2
    0|0
  • Olabilir gayet normal

1|0
    0|0
  • Ağzına çakarım kanks

0|0
    0|0
  • Evlatlıktan red ederim açık ve net. Zira, Eşcinselliğin ne TÜRK ne İSLAM ahlakında yeri vardır.

0|0
    0|0
    • Tedavisi varsa, elimden geleni yaparım ama olmuyorsa, evlatlıktan red. Zira, Allah kimseyi a normal cinsiyette yaratmaz. Ya erkek ya da kadın olarak yaratır.

• Inşallah.

• Ne garipki, diğer Türk ülkeleri eş cinsel kaynamaz iken bir bizim ülke kaynamaktadır. Sebebini bir türlü çözemedim. Allah sonumuzu hayır etsin. Iyiki ülkemden evlenmeyi istemiyorum.

• Hayy koyum kafaya bir bitmediniz şu soruyu soran da

0|0
    0|0
    • Küfretmeden kendini ifade edemeyecek kadar zavallı mısın? 29 yaşındasın hiç mi birşey katamadın kendine bu hayattan :D Yazık sana çok acıdım şimdi.

• Ben heteroseksüelim zaten. Eşcinsel değilim önce o ön yargılarını yere bırak.
      İkincisi ben senin fikrine saygı duyarım. Herkes aynı şeyi düşünmek zorunda elbette değil. Sen argo/hakaret/kaba veya küfürlü bir dille konuşuyorsan ben tepki vermek zorundayım ama. Çünkü düşündüklerini kendine yakışır şekilde ifade edebilmen gerekir. Değil mi? Yoksa sen lgbt'ye saygı duysan nolur, duymasan nolur? bir zararı-faydası olmaz bana fikrinin Mr_willing. Lütfen kendinize gelin. İyi geceler.

• Yok ya hakikaten yok esprili bir dille yorum yapmak istedim ne kabalığımız ne zavallılığımız kaldı biz karadenizliler o deyimi küfür ya da argo olarak kullanmayız kimin önyargılı olduğuna takılmıyorum yapılan espri dolu bir eleştiriye bile kapalısınız ve hiç kimsenin cinsel kimliğini sorgulamadım yinede kusura bakmayın diyeyim ben iyi geceler

• bir tokat atardim islam diniyi kurallari anlatirdim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Normal karsilardim :) hatta onunla oturu konusurdum hoşlandığı biri var mi vs iste :) ama asla kizmam

2|0
    0|0
  • Üzülürdüm ama bunun kötü birşey olduğundan değil. Birçok insanın buna tuhaf birsey gibi yaklaşması benim çocugumu da üzmelerinden korktuğum icin uzulurdum. Farkliliklar güzeldir

2|0
    0|0
  • Aman allah göstermesin

1|0
    0|0
  • cok sevinirim ayni annesi gibi olur

2|2
    0|0
  • normal karşılarım

2|0
    0|0
  • Normal

2|0
    0|0
  • Saygı duyardım. Napıcam başka

1|0
    0|0
  • Bir aseksüel olarak buna kızmam anlayış gösteririm ama psikoloğa götürmeyi de ihmal etmem tabi.

1|0
    0|0
    • 27 yaşındayım aseksuel diye bişe ilk kez duydum nedir ki bu

• Offf çok sıkıcı :) başarılar diliyorum umarim hersey gönlünüzce olur bol aşkı hiç sekssiz bir gece temennimle hayırlı geceler :)

• @mrtmrt43 hahahaha :D bende sana bol aşklı bol seksli bir ömür temenni ediyorum iyi geceler :D

• Bir hastalık falan değil ama psikologla başlardım ahlakbozucu trend haline getirilmeye çalışılan sapık bir akım

0|0
    0|0
Yükleniyor...