Arabanın Kadınlar Üzerindeki Etkisi?

Bunu herkes söyler yaşar anlatır fakat ben daha kendimde rastlamadım. Sert mizacımdandır belkide. Bende en dogru cevabı almak için sizlere sunuyorum sorumu var mıdır bu arabanin elit, basit, varoş kızlar üzerinde ortak etkisi

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• Ben özellikle çok iyi arabası olup geçen varsa kasten bakmazdan gelirim. Arabası vat diye havaya girmesin diye

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Sormuştum ben bunu, genel cevap kimsenin zerre umrunda değildi. Bazı kesimler sadece "sevgilimin olursa iyi olur, daha rahat gezeriz yoksa ilgimi çekmez" demişti

0|1
    0|0
    • Anlıyorum. Bende muallakta kaldım bir bakıyorum en elit kız adamın arabasında ertesi gün ev varoşu da arabasinda bir soralım dedim.

Kızlar Ne Diyor 7

• sevgili yaparken arabasi var mi diye bakan cok arkadasim var. arabasi varsa da en kotu ihtimal bmw olmali alti kurtarmiyor. cogu kisi icin gecerli olmasa da %80 dogri

1|0
    0|0
  • Bir arkadaşım kendisine varlıklı bir sevgili yaptı. Artık hayatta arabası olmayanla işim olmaz diyor.

Benim böyle merakım yok, kişiden kişiye değişiyor.

0|0
    0|0
  • Benim üzerimde etkisi yok arabası var mı yok mu diye bakmam fakat görüşme açısından kolaylık sağlıyor bir çok yer gezip görme imkanı sağlıyor ama tabi sevdiğim yanımda olsun gezip tozmasakta olur

0|0
    0|0
  • Yok bence etkisi

0|0
    0|0
  • Araba hoştur ama metrobüs teki korumacı tavırlar daha hoştur

0|0
    0|0
  • Yalan söylemiycem var ama sırf arabası var diye de ilgi çekmez.

0|0
    0|0
  • Bence arabası olan erkek korkutucu, bilmiyorum belki izlediğimiz dizilerden filmlerden olabilir ama arabası olan erkekler güvenilmez geliyor. Olmaması, benim gibi toplu taşıma kullanması daha çekici hatta! :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Araba ve ya motor varken kendini Brad Pitt gibi hissedersin.

0|0
    0|0
  • Kişiye göre değişir tabi ki ama bence mutlaka bazılarının üzerinde etkisi var

0|0
    0|0
  • olmamalı

0|0
    0|0
  • artısıda eksiside var

0|0
    0|0
Yükleniyor...