Para mevzusunu arkanızdan konuşan arkadaşınıza ne yaparsınız?

Parayı odasına bırakmayı düşünüyorum sabah. Not olarak da bunu duyduğumu söyleyeyim mi, yoksa gerek yok mu?

0|1
9|35

En İyi Erkek Görüşü

• hiç polemiğe girme bence ayıp olur başka yolları denemelisin

1|0
    0|0
    • hiç bir evde 4 tuvallet görmedim, ayrıca tuvallet seçimi en yakındakiyle orantılıdır dur ben gidip uzakdakine hıçıyım diye bir şey yok, o ara oradaysa oraya girmiştir. Yea kardeşim bildigin gibi davran git ver not bırak istersen fermanla bildir yahuu biz sana kırmadan yapabilcegin yolu gösteriyoruzzz

• Ee, siz görmediyseniz öyle bir ev mi yok? :) siz biraz fazla toz pembe davranıyorsunuz, ama öyle değil olay. O yüzden teşekkürler ama ben o yolu almayayim.

En İyi Kız Görüşü

• Off en nefret ettiğim insanlar. Bizde öyle bir durum asla olmaz. Onda yoksa ben veririm bende yoksa o para verir ve kimseye de bahsedilmez. Bence gerek var geri ver parasını birdaha da direkt rahatsız olduğunu yüzüme söyle de

1|0
    0|0
    • Parayı her türlü veriyorum zaten. Ama not konusunda kararsız kaldım. Sadece adımı yazsam o da görünce bana sebebini sorunca anlatsam daha mı iyi olur?

• Konuşmadım, o kadar samimi değilim onlarla. Ama o 2 kişi bu anlattığım kızla daha samimi, onlara sorarsam kızın da kulağına gider, istemiyorum sormak o yüzden.

• O zaman mantıklı düşünmüşsun böylesi daha dogru umarım utanır yaptığından gerci pek sanmıyorum

Erkekler Ne Diyor 34

• Sadece parayı bırakmakla olmaz biraz fazlasını bırak ve nota şunu yaz buda arkadaşlığımızın bahşişi...

1|0
    0|0
  • Evet, duyduğunu söyle. Söyle ki yaptığından utansın.
    Ama aşağıda birine yaptığın yorumda, yüzüne söyleyebileceğinden bahsetmişsin.
    Eğer yüzüne söyleyebilirsen daha iyi olur.

1|0
    0|0
    • Yüzüne söyleyemem, dediğim gibi anası babası da yanımızda olacak, çekinirim.

• Evet, ben de parayı verip üstüme adımı yazmayı düşündüm. O onu görüp bana ulaşana kadar bekleyebilirim belki :/

• Evet öyle yap, daha mantıklı. :)

• İçinde tutup sancı yapacağına, osur millet koklasın. Felsefe bu. İçine dert olacaksa açık açık göm, git.

haşırt.

1|0
    0|0
  • Para mevzusu yaptırmam kimseye

1|0
    0|0
  • bilmem,
    hiç böyle şeyleri umursayan insanları umursamadım,
    dolayısı ile öyle karakterde arkadaşlarım yok.

1|0
    0|0
  • Kimden duyduysan ondan uzak dur.
    Kendin duyduysan eğer, öncelikle o paraya ihtiyacı olabileceğini düşün.

1|0
    0|0
  • Gerek yok direk uygula sen

1|0
    0|0
  • sonuç ne oldu preety?

1|0
    0|0
  • Ortamdan uzaklaştırdık. Bir arkadaşımız vardı bekarken 4 samimi arkadaştık yedimiz içtiğimiz ayrı gitmiyordu bir gün biri senin bana bu kadar diğerinin bu kadar vs borcunuz var dedi ne laka dedik işte şurda ben fazla ödedim burada eksik vardı ben tamaladım diye anlattı bizde kusura bakma bizim fazla ödediklerimizin çetelesini tutmadık ama neyse borcumuz verelim dedik ve bir daha görüşmedik tavsiyem bu tür insanları hayatında tutmaycaksın

1|0
    0|0
  • Bir elin verdiğini otekeki el bilmemeli. Ayıp etmiş. Kırıldığını ifade et gerisini vicdanına bırak.

1|0
    0|0
  • Bidaha muahbbetim olmaz

1|0
    0|0
  • Mevzu neydi?

1|0
    0|0
  • Ablacım bence belirtme, buda senin asilliğin olsun. :)

1|0
    0|0
  • allahın selamını bile vermem

1|0
    0|0
  • sil onu

1|0
    0|0
  • hayrola konu nedir?

1|0
    0|0
  • Gerek yok bütün insanlık sana kötülük yapsa da sen iyilikten vazgeçme

1|0
    0|0
  • Direk yol

1|0
    0|0
  • gece için sağol para komidinin üzerinde yaz

1|0
    0|0
  • öyle arkadaş olmaz olsun arkadaşlar arasında para lafı olmaz direk yüzüne söylemelisin

1|0
    0|0
  • Gerek yok eline ver sen beni 2 tllik adam mı sandın de adamlık öğrensin

1|0
    0|0
  • kafamı ağırtmam konuşsun

1|0
    0|0
  • Parasını fazlasiyla verir birdahada görusmezdim

1|0
    0|0
  • Gerek yok muhabbetini kes

1|0
    0|0
  • iletişimi keserim

1|0
    0|0
  • bence not bırakma zaten anlar o anlıcağını

1|0
    0|0
  • bence parayı suratına fırlat ve paran kadar konuş lan de ve çek git

1|0
    0|0
  • sen sen ol para için kimseyi kaybetme onlar kaybetsin boşver

1|0
    0|0
  • DurumA bağlı hakliysa bişey diyemem ama sonucda arkadaşız konuşmaması lazım

1|0
    0|0
  • konuşmam konuşturmamda hiç bir şey soleme canım götür bırak sorarsana ihtiyacım yok dersın

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 8

• Bence tavrini koyarak belli etmelisin. Parayi odasına birak ve soguk davran

1|0
    0|0
  • Bence not olarak "tesekkürler" yazıp geç. Ayıp onun ayıbı sende onun gibi olma :)

1|0
    0|0
  • para mevzusu yapan insanla olmaz parayi birak o anlar

1|0
    0|0
  • söyle ki bidaha olmasın

1|0
    0|0
  • Gerek yok

1|0
    0|0
  • Belkide sen suçlusun ne bilelim aliyon borcu vermiyon belki

1|0
    0|0
  • tenezzül etme

1|0
    0|0
  • Arkanda para mevzusu hakkında konuşan arkadaşın demekki seni tanımamış. Paranın yanına bir not koy ki anlasın

1|0
    0|0
Yükleniyor...