Neden her yerde kapalıları ayırıyorsunuz?

Bu sitede bile kapalılar garip karşılanıyor niye her yerde biZi ayırıyorsunuz ne istiyosunuz bizden

0|0
15|31

En İyi Erkek Görüşü

• Hiçbirşey istemiyoruz sizin dininiz size bizim Atatürk Yurdumuz bizedir sadece.

0|0
    0|0
    • ne alaka şimdi. atatürkle din. yurt murt. 39 yasındasın gelmiş bu platformda takılıyorsun birde yaptıgın yoruma bak. ben 39 yasında 20. kitaıbmı yazar. dunya piyasasınada 3 tane muzık albumu cıkartırım. geçin bu ayakları.

• @dusunurum 39 yaşın da 20 kitabı çıkarırsan o kitaplar bana yok çıkaramazsan alayı sana girsin yiğen.

• sahi sen ne yaptın bu yaşında moruk. var mı genclere bıraktıgın naçizane degerlerin.

En İyi Kız Görüşü

• kapalıları ayırsınlar yobaz desinler umrumda değil benim doğrum budur böyle mutluyum

0|0
    0|0
    • ben asla yırmam ama tezat halinde kapalılar

• kesinlikle hemfikiriz öyleyseniz size saygım sonsuz açık ya da kapalı yok zihin mesele günümüzde

• @HOLLYWOODERKEĞİ kesinlikle teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 30

• Bizi dediğin dakika itibari ile araya mesafe koyarak sen zaten kendini ayırıyorsun olay bu kadar net.

0|0
    0|0
  • O karşılayanlar varya aynaya baksınlar kıllı bir şey görürler. Normal insan kapalılarda kapalı olmayanlarda. Onların kafa yapıları dar ayrımcılık yapanların.

0|0
    0|0
  • Olay kapalı olmak değil abi; kişinin seçimine saygı duymak zorundayım, laf etmek haddim değildir ama başı kapatıpta diğer görsel gereklerle alakası olmayanlar var ya bitiyorum ben onlara. Derler ya hani; üstü minare, altı kerhane diye tam ondan bahsediyorum. Ben onlara takığım, gördüğüm yerde gidiyorum üzerlerine. :D

0|0
    0|0
  • Ayrım yok gayrım yok

0|0
    0|0
  • Ayırmıyorum

0|0
    0|0
  • hepsi insan hepsinin iyisi kötüsü var ayrıma gerek yok

0|0
    0|0
  • Kimsenin sizi ayırdığı yok. Herkesin bir görüşü ve inancı vardır buna saygı duymak en temel görevimizdir.

0|0
    0|0
  • sayın gizli kullanıcı sen daha anlamadın mı
    konu açık kapalı değil
    konu kime açılıp kapandığın
    seni sizi ayıranlar çekemeyenler
    evet ben de ayırıyorum sizi kapalı bayan olarak
    el üstünde tutmak için
    ama açık olanları ayaklar altına almak için değil
    sen kimin ne dediğine ne düşündüğüne bakarsan kendini bulamazsın
    doğrusuyla yanlışıyla hayat senin hayatım kimse yargılayamaz karışamaz salla gitsin

0|0
    0|0
  • Kapalıların çoğu analcı oralcı çıktı benim çıktıklarım çoğu azgınn

1|3
    0|0
  • Tesetturluye lafim yok kapaliyo sevmem

0|0
    0|0
  • Bu soruda bile atarlanmış adamlar sana. Boş ver sen onları 3 kuruş etmezler...

0|0
    0|0
  • Hep magduru oynuyosunuz anasini satayim. Yolda zikini sallasan kapaliya degcek artik hala magdur edebiyati yapiyosunuz.

1|0
    0|0
  • kimseyi ayırdığım ya da dışladığım yok ama genel olarak düşüncem şu. düşünce olarak anlaşamayacağımızı bildiğimden uzak dururum hani bunun için de kimseyi suçlayamazsın sanırım.

0|0
    0|0
  • insanları kapalı açık diye ayırmam.

0|0
    0|0
  • Valla bir şey istemiyorum sadece her erkek sizi yiyecekmiş gibi bakıyor imajı yaratıyorsunuz buna kızıyorum

0|0
    0|0
  • Bisey istemiyoruzz

0|0
    0|0
  • süslüman ayrı normal kapalı ayrı

0|0
    0|0
  • Genelleme yapma

0|0
    0|0
  • Mesela?

0|0
    0|0
  • Kim ayırıyor kapalılar baş tacı göz nuru kardeşim tek trollük yapmadığım kişiler

0|0
    0|0
  • ben sevmiyorum bana kandırılmış gibi geliyor çünkü ama hiç bizaman terslemem saygı duyarım

0|1
    0|0
  • Sizden birşey ben istemiyorum sakin ol ✋

0|0
    0|0
  • onlar ilerici biraz daha ilerlesinler de şutlıyalım :D

0|0
    0|0
  • ayrım yapmam bişeyde aramam

0|0
    0|0
  • herkes bir değil.

0|0
    0|0
  • Kapali misin?

0|0
    0|0
  • Kapalılara biraz daha amatör acemi saf sade gözüyle baktıgımız için

0|0
    0|0
  • Kapalı diye isimlendirerek aslında buna sen sebeb oluyorsun kardeşim

0|0
    0|0
  • Kapalı olunca insan merak ediyor acaba içinden ne çıkacak? Ne var da kapatmış diye :D

0|0
    0|0
  • %99 unuz moda olsun diye kapandıgınızdan dolayı çoğunuzun suratında kiloyla boya dar kot göt meydanda sanki Allah demiş saç kılını ört kalanını aç hyır anlamadığım Allahımı kandırıyorsunuz böyle?

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Ne diyoki la bu
    Hee işimiz gücümüz sizsiniz zaten sizden başka derdimiz yok bizim

2|1
    0|0
  • Sizler kendinizi siniflandiriyorsunuz.

0|2
    0|0
  • Buraya böyle açık seçik fotoğraflar koyan arkadaşlar olunca ya da çoğunuz süslüman olduğu için ayırmamız normal

0|0
    0|0
  • Bosver, gerikafalilik yapiyorlar iste.. hic takmayin umursamayin. Yola devam 👍 laf atan insanlar cogu zaman zaten ya kompleksli olur ya da bie kapali bayan yüzünden bie aldatma olayi yasamistir. Bosverin. Agzi olan konusuyor

0|0
    0|0
  • Ben ayirmiyorum yalnız kapalı olup boya kutusuna düsmüs gibi dolasanlari daracık giyinenleri basını kapatıp bacaklarını acanlari sevmiyorum

0|0
    0|0
  • Rabbim doğru insanlarla karşılaştırsın her zaman. Boşver. @Mertnurr iyi ki benim aşkı kadar dostluğuda güzel ve hic bir zaman beni yargılamadı..

0|0
    0|0
  • Ne alakasi var. bende kapaliyim. hic ayrima ugramis gibi hissetmiuorum kendimi.. onceden oyleydi seneler once. ama artik değil

0|0
    0|0
  • Vallah ben bişey yapmamışam =/

0|0
    0|0
  • Biz gerçek Müslümanları değil süslümanları ayırıyoruz.

0|0
    0|0
  • senden bişey istemiyoruz bacım öyle kapalı kızlar var ki sen görsen şaşırırsın

0|0
    0|0
  • Burda da mı bitmedi mağduriyetiniz

1|0
    0|0
  • Cünkü kapalılar hiçbişey yapamaz mantığı var

0|0
    0|0
  • Kimsenin sizi ayırdığı yok kendi kendinizi bizi ayırıyorlar diye dışlayıp acıtasyon yapıyorsunuz..

1|0
    0|0
  • Aynen

0|0
    0|0
Yükleniyor...