Depresyon? Bunalım?

Arkadaşlar yaklaşık 10 gündür okula bile gitmiyorum. Evden dışarı adım atmıyorum. Sürekli yatağımın içinde, internette takılıyorum, şarkı dinliyorum. Yaşayan ölü gibiyim ya. Öyle grip felan değilim ama bir halsizlik ki sormayın. Konuşmak bile istemiyorum odama biri girince gıcık oluyorum. Merak edip arayan arkadaşların telefonlarını açmıyorum. Depresyonda mıyım ben? Böyle mi oluyodu yani depresyon bunalım felan? Bana kalsa böyle yaşarım yani hiç yataktan çıkmadan canım hiçbirşey yapmak istemiyo çekemiyorum hiçbirşeyi

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Tipik depresyon başlangıcı. Samimi bir arkadaşınla iletişime geç ve onunla beraber gezin tozun. Evde kapalı kalma.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Depresyondasın, kendimden biliyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Şimdi iyi misin?

0|0
    0|0
  • Depresyon değil ama bir tık aşağısı. İnsan bazen hayatında birşeyler düzgün gitmediğinde hayattan uzaklaşmak, insanlardan soyutlanmak ister bu durum normaldir. Kendini hayattan tamamen soyutlama her ne kadar çekilmez olsa da bu hayatı yaşamak zorundayız.

0|0
    0|0
  • Sendeki üşengeçlik

0|0
    0|0
  • Okullar kapaliydii zaten canim😂

0|0
    0|0
  • Zaten 10 gundur tatil bebegim kimse okula gtmiyo.

0|0
    0|0
    • Canım aklın basmıyo mu ihtimalleri gözetmeyi, yurtdışında yaşıyorum ben

• Ne kadar acımasız bir yorum. Teşekkür ediyorum size.

• Uzgunum hayatim su saatte hastanede cocuguu annesii babasi ölmesin diye dua eden insanlari dusununce gereksiz depresif haller cok onemli gelmiyo. Iyi geceler😘

• Ağır depresyondasın

0|0
    0|0
  • Ulan aynısı bir bana olmuyomuş bu sevindirici de bundan nasıl kurtulucaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Depresyon belirtisi

0|0
    0|0
  • Herşeyden bıkmışsındır o yüzdendir

0|0