Son saatlerimi geçiriyorum yardım edin lütfen?

İyi insan olmama rağmen hep kötülüklerle karşı karşıya geldim torpilim olmadığı için bazı yerlerden kazandığım halde elendim... hayatım kaydı şimdide babamın kanser olduğunu öğrendim artık herşey anlamsız geliyor ne yapmalıyım sizce? sonlandırmayı düşünüyorum artık..

0|0
10|12

En İyi Kız Görüşü

• Kardeşim sakın ama sakın yapma!! Bak lütfen baban kanser diye hayattı bitti diye anlamına gelmez. Tıp ilerledi iyi doktorlara götürün onu ve sen gidersen bu dünyadan seni sevenleri ve babanı düşün yazık olmaz mı

0|0
    0|0
    • artık gerçekten dayanamıyorum...

• Kabul ettim ama mesaj atamıyorum maalesef sen atabilirsin ancak

• Ayarlardan açman gerek. atamıyorum.

En İyi Erkek Görüşü

• 5 kuruş etmeyen bu dünya için ahiretini yakmaya değmez kardeşim

0|0
    0|0
    • Katılıyorum.. ama heran her saniye aynı olayları düşünmekten günde 1-2 saat uyumaktan bıktım.. herşeyim alt üst oldu.. yerimde olsan ne yapardın?

• Önce sakin olmayı denerdim , daha sonra ne yaparsam bu durumdan çıkarım sorusuna cevap arardim

Kızlar Ne Diyor 9

• Hayatı sonlandırmak kolay bende bin kere düşündüm her insan bir kere de olsa düşünmüştür ama geriye kalanlar annen baban kardeşin bunlara bu acıyı yaşatmaya hakkın yok benim babamda pankreans kanseri oldu ameliyat oldu 2 senedir bişeyi yok tedavi denen bişey var çözümü olmayan bsy değil bu

0|1
    0|0
  • İnsanların hayatlarında bazen herşey yolunda gitmeyebilir , Allah sana dertler verebilir ve bunları senin dua ederek çırpınarak iyilşerek ayağa kalmanı sağlar ve Allah sevdiği insanlara dert verirmiş sende bunu atlatabilirsin Dua ederek mesela içtenlikle , Hayatını sonlandırmayı düşünme bile ayakta kal bak mesela benim en yakın arkadaşımın Annesi öldü düşünebiliyormusun bir kardeşiyle babasıyla tek kaldı ve ayağa kalktı düşün ve o daha 10 yaşındayken kardeşine anne oldu sende atlatabilirsin elbet yoluna taşlar çıkabilir ama senin 2 seçeniği olur biri takılıp düşüp pes etmek diğeri ise o yoldaki taşları yolundan çekmekttir. Pes etme sakın dua et Allaha herşeyde bir hayır vardır çünkü tam herşey bitti dersin çok güzel şeyler yaşarsın bu yüzden lütfen pes etme. Bunlar olmadıysa okul hayatın mesela elbet sende mutlu olucaksın isyan etme sevdiklerinin yanında ol eminim bu sana da iyi gelir.

0|0
    0|0
  • Yav otur oturdugun yerde

0|0
    0|0
    • Yaşadıklarım oturmama izin vermiyor..

• psikologdan yardım alabilirsin, sana iyi gelecektir. dua et sürekli. babanın yanında olman gereken zamanda böyle bir acıyı yaşatmak sana yakışır mı bunu düşün. her zaman yanlarında ol. sabret , geçecek...

0|1
    0|0
  • Sacmalama senin gibi benim de düşündüğüm zamanlar oldu ama sunu unutma o durumda olan bitek sen degilsin Şu an sokakta yatanlar var sen evindeyken ya da hic anne baba görmemiş cocuklar var senin baban en azindan bu kadar yasamis hem tedavisi var iyileşir belki olumlu dusun olumlu olsun

0|0
    0|0
  • Hee sen sonlandır baban daha çabuk ölsün bu acıdan

0|0
    0|0
  • Bak sakın aklından geçirme. Benim kanser olupta düzelen iki tane akrabam var senin baban neden düzelmesin sadece sabret gercekten güzel günler gelecek emin ol. Bak şöyle düşün Allah korusun sen öyle birşey yaptın baban daha kötü olmaz mı ya annen ya da baban düzelmiş olucak belki ama sen bu dünyadan gitmiş olucaksın.. Hemde bu dünyanın diger tarafıda var orda hesap vermek çok zor Allahın verdigini almak.. Şimdi herseyin iyi olacagına inan ve sabret düzelicek inşallah baban dualarım seninle.

0|0
    0|0
  • Sen dur ayakta hicbirsey çekinme guclu kiz olki dimdik durasın ayakta

0|0
    0|0
  • Hayır yaa yapma

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Hiçbirşey bitmedi, sen yaşadığın müddetçe daha neler görüceksin, Rabbe yalvar dua et ne istiyorsan onu iste ve güven ona bak gör mucize gibi şeyler bile görürsün şu hayatta. Sabret Kuran da çok güzel öğretiler vardır der ki Görmüyor musunuz, her geceden sonra güneş doğuyor. Sabret Tanrı seninle olsun ve duanı eksik etme. Ben de çok aşırı zor zamanlardan geçtim ve ona hiçbir zaman güvenimi eksik etmedim. Herşey çok çok daha güzel oldu ve bende hep iyi insan olmaya çalışan biriydim. Senin için de herşey çok daha güzel olacak bu doğanın kanunu. Siz hiç sınanmadan cennete girebilceğinizi mi sandınız der Tanrımız. Elbette güneş sana da doğacak karanlıktan kurtulacaksın. Sonra bir bakmışsın herkesin korktuğu o karanlıktan sen çoktan çıktığın için hem karanlık hem de aydınlık senin kontrolünde. Herşey çok daha iyi olacak sabret ve gereken mücadeleni ver, çözüm yolları ara ve Tanrına dua et. Herşey güzel olacak.
    https://images8.alphacoders.com/528/528475.jpg

0|1
    0|0
  • Bu tarz şeyler güçlü insanların başına gelir. Bunlar birer sınav, kaldırabilirsin bunları. Ben de torpilden uzağım. Kaç kere akrabalarımdan teklif aldım ama yapmadım yapmam da. Bu hayatta kendi çabalarımla sarfetmek istiyorum. Eminim sen de öylesin. Allah babana acil şifalar versin inşallah. Bu günler geçer, sen yeterki güçlü ol haline şükret. Ben mesela başıma me gelirse gelsin hep şükrederim, bu güçlü ve dirençli olmamı sağlıyo. Bazen dertlerine tebessüm edersin, onlar seni üzemez. Ama umutsuz olma hiçbir zaman. Ben güzel günlerin seni beklediğine inanıyorum yeterki sen de inan..

0|0
    0|0
  • De get loo..

0|0
    0|0
  • Dostum oldur kendini o zaman ne olcak kurtaricakmisin herseyden kendini bir cok kisi boyle sorunlar yasiyor hayatinda herseyin bir caresi vardir degilmi baban da duzelir sikintilarda gecer ancak kendine bise yaparsan babaninda vebali senin boynuna olur bunu unutma

0|0
    0|0
  • beterin beteri var. bu da senin imtihanın. belki başaramıyorsun bir şeyleri ama pes etme. ne kadar inançlısın bilmem ama intihar eden cehenneme gider.

Aç mısın, insanlar afrikada açlıktan ölüyor!
    Susadın mı, insanlar çöllerde su bulamıyor!
    Hasta mısın, insan kanserden, aidsden, vebadan ölüyor!
    İşsiz misin, insanlar karton toplayıp mutlu oluyor!

Gözünü aç ve ileriye bak, zamanı değerlendir.

0|0
    0|0
  • hayatini sonlandir iyi guzelde, sen cekip gideceksin bu dunyadan, acisini kim cekecek? geride kalanlari hic dusunmuyor musun? bu kadar bencil misin?

0|0
    0|0
  • Lan 22 saat olmuş yasıyor musun?

0|0
    0|0
  • Eeee sonra? Bu senin seınavın güclü olmak zorundasın ve sana yapılan hatalardanda ders cıkar babanada allah yardım etsin gecmis olsun. Konusma ihtiyacı duyarsan mesaj at iyi bir arkadasın olurum

0|0
    0|0
  • Sonlandır bence kararina saygım var

0|0
    0|0
    • Teşekkürler dostum :) yargılamadan yaklaşan ilk kişisin. yorum için çok teşekkür ederim yorumunda kini düşünüyorum kısa süre içinde.

• Beynine göre hareket et dostum millete göre değil bazen dönemeçler oluyor böyle Hırsın varsa devam et yoksa sonlandır bence dene derim yaşın çok genç neler gelir neler geçer ama karar senin

• bencede bitir gitsin sonra nasil bir b. k yoluna gittigini gormus olursun hadi furma dene

0|0
    0|0
    • Asıl bok yolu bu dünya dostum emin ol zenginsen dünya sana güzel eğer fakirsen cehennem.. yorum için teşekkürler.

• sonlar haci hatta videoda at bizde izler izler gulerik hem gitmeden once faydali bisey yapmis olursun

• kardeş Allah büyük aç ellerini dua et

0|0
    0|0
Yükleniyor...