Bu noktaya nasil getiriyorsunuz?

Soyleki ben sevmeyi sevilmeyi cok istiyorum inanin sadece sevip sahiplenmek istiyorum.22 yil boyunca bu olmadi. Cok istedim hep istedim ama ne yapacagimi hic bilemedim. Bakiyorum insanlara bir sekilde tanismis sevgili olmuslar ask yasiyorlar. Ama o boyuta nasil getiriyorlar? Ya hemen nasil yapiyorlar? Hani bakiyorum kizlar beni begeniyorlar tipim fena degil hani konustuklarimin ne amacla konustugunu anlayamiyorum sadece konusuyorum ve bitiyor. Bende begendiklerimle ayni sekilde konustugumuz siradan seyler sonrasi bitiyor.
Sucu kendimde ariyorum konusmayi beceremiyorumdur belki ama merak ettim iste soyleyin?

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• Sadece doğru kızı bulamamışsındır belki sende hiçbir sorun yok doğru kişiyi bulacaksın eminim :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Olacagi varsa oluyor demekki o noktaya erismek zaman ve kismet

0|0
    0|0
  • sbret elbet biri olur dycem de devir öyle değişmiş ki yalnızlık daha iyi boşver

0|0
    0|0
    • açık sölm herkes için tip çok önemli önemli değil deselerde beğenmyoda olbilirler seni beğenene denk gelmemşindir

• Devir senide degistirmis.

• Bunlari sen yazmamissindir.

• Kesinlikle suçu kendinde arama demekki sen utangaç ya da çekingen bir insansın onlar kadar açık sözlü biri değilsin ki olmuyor kendini suçlama olmuyorsa olmuyor illaki bir gün olacak.

0|0
    0|0
    • Evet oyleyimde duzeltmeye ugrasiyorum.

• Mesela hoşlandığın biri varsa ya da ilgini çeken ilgini göster ya da hoşlandığını söyle eğer utanıyorsanda bir arkadaş aracılığıyla ya numarasını al ya da feysten konuş samimi ol ama yavşama bir süre konuşun sonra ilgilendiğini söyle eğer o ilgilenmiyosa boşver ama çekingenlik bir yere kadar böyle olarak aevdiğimiz insanları kaybediyoruz biraz cesaretli ve açık sözlü olmak şart.

• Ooo begendigim tabiki oluyor. Icim icimi yiyor tanismak icin ama ben single biriyim hani yeni gordugum kisiyle nasil tanisayim oyle? Cevre ortam birsey yok be.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...