Birisinin gerćekten kalbini kırdınızmı burdan özür dileyip rahatlamak istermisiniz?

Küçükken mahalledeki çocuğa senin sümüklerin var bizimle oynama demiştim oda çok ağlamısti ondan çok özür diliyorum

1|0
9|28

En İyi Erkek Görüşü

• Ben değilde bir tanıdığımın yüzünden hep unutamadığım bir şey var, arabayı geri geri çekiyim derken lastiğin sıcaklığıyla, hava soğuk diye lastiğe yaklaşan köpek vardı, arabayı tam yerleştirirken, park ederken, köpek lastiğin altında kalmıştı ve bu durumu da görmüştüm. Arabanın dışındaydım, köpek çığlık atıyordu. Küçük olduğumdan ne olduğunu bilmiyordum o gün bu gündür hayvalara karşı dikkatli olurum. Bilmiyorum o kişi hayvanın başına o geldiği için üzüldü mü ama yıllar geçmesine rağmen bu durumu hatırlıyorum.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Insan olarak yokta hayvan olarak var buradan yalnislikla öldürdüğum iki tane şu kaplumbagasindan 8 -9 tane japon baligindan ve tüyleri yumuşak olsun diye saç kremiyle yikadikta sonra vefat eden teyzemin muhabbet kuşu çapkindan Özür diliyorum vallahi pişmanim 😣😢

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• sıra arkadaşımın bağcıklarını sıraya bağlamıştım ve yere düşerek ön dişlerini kırmıştı ve ben o zaman buna çok gülmüiştüm kendimi kötü hissediyorum ama çocuğu görsem özür dilemem herhalde

1|0
    0|0
  • Hatırlamıyorum, ama ben genelde çok vicdanlı birisiyim, önemsediğim insanları kırmışsam hemen özür dilerim.

1|0
    0|0
  • özür diliyorum zamanında o adam yerine koyduğum kişileri...

1|0
    0|0
  • Hayırdır abla, günah çıkarır gibi. Buradan boş boş dilediğin özür yaptığın hatayı bastırmaya çalışmaktam başka bir şey değil.

0|0
    0|0
  • Hatırlayamadım öyle birini

0|0
    0|0
  • Hatirladigim yok farkinda olmadan cok yamisimdir

0|0
    0|0
  • Benim pişmanım daha büyük patili..😔😓😞

0|0
    0|0
  • ya evlat bizde üzüldük ama sende bilmediğin işe karışmasan ya da bir bilene sorsan diyorum daha iyi olmazmı

0|0
    0|0
  • Kolay kolay özür dilemem ego tatminden mi bilemem ama kırsam bile özür dilemem yani eğer özür dilemem konusunda diretilirse hiç dilemem hiç bir güç diletemez so özür dilemem no

0|0
    0|0
  • kırmadım

0|0
    0|0
  • Eski swvgilimden arabam uzerine oldugu icin arabami sahiplenip aldigindan dolayi dugununu basmakla tehtit ettigimden dolayi ozur diliyorum o kadar beklemicem nişanini basicam laylaylom en azindan kopegimi versin

0|0
    0|0
  • birinin kalbini kırmışsam rahatlamam değil onun gönlünü almam ondan özür dilemem gerekir

0|0
    0|0
  • Ben seni, beni ağlat diye sevmemiştim ki...

0|0
    0|0
  • değer verdiğim eşeklerden kendilerini yarış atı sandırttığım için özür diliyorum

0|0
    0|0
  • Sezen aksu'dan özür diliyorum...(herkes anlamaz) 😃😁

0|0
    0|0
  • Aysu özür dilerim seni üzdüğüm için :(

0|0
    0|0
  • Özurcdilerim

0|0
    0|0
  • Buradan birinin kalbini kirdiysam eger
    İyi yapmisim bir kez daha ya :) :)

0|0
    0|0
  • bende senden coook ozur diliyorum dun kalbini kirmistim galiba

0|0
    0|0
    • Kalbimi niye kırasın evladım sadece erkekle kızların ikili ilişkilerinde mesafeli oluyorum olay bu

• tamam iste sinirlenmistiniz bende ozur diledim sumuklu arkadasiniza yaptiginiz gibi dusunun :)

• özür dileyecek işlerden kaçın özür dilenecek işler yapma

0|0
    0|0
  • çok var beah

0|0
    0|0
  • Kırdıysam hak etmiştir ben özür dilemem onlar benden diler

0|0
    0|0
  • Kalbini kirdiysam ozur dilesem de kendimi affetmem o affetse ben affetmem

0|0
    0|0
  • kalp kırmak benim işim diğil

0|0
    0|0
  • eeerki kırıcaksam hak ediosa umrumda olmaz. çünkü haksızdır hak edioodur.

0|0
    0|0
  • Hayir

0|0
    0|0
  • Ben kendimden özür diliyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Küçükken mahalledeki kızın birinin saçlarını yağlı boyayla boyamıştık arkadaşımla... Özür diledim büyüyünce işte çocuk aklı

1|0
    0|0
  • Müdür yardımcısı bna tembel dedi diye odasına basmıştım ama ben haklıyım yine cinlerim tepeye çıktı pis mahlukat

1|0
    0|0
  • Ilkokulda koridorda çocuğun üzerine sicak cay döküp kacmistim
    Allah affetsin 😂

1|0
    0|0
  • Küçükken bir kizi dövup odunluga kilitlemistim çok özür dilerim. İnşallah yazin Antalya ya gittigimde yuzune de soylerim :/

1|0
    0|0
  • Kimseyi kirmadim beni kiranlar oldu onlara cevabim lutfen helallik icin geri donmeyiniz.

0|0
    0|0
  • kırdım ve özür de dilemiyorum gvfjhhukj

0|0
    0|0
  • Kirmadim kirildim

0|0
    0|0
  • affet beni sevgilim yanında olamadım son nefesinde

0|0
    0|0
Yükleniyor...