Boşa yaşıyorum sanki?

Hayatta bir amaç yok gibi bir boşlukdayim sanki hiçbişeyden zevk alamıyorum rahatlamıyorum arkadaş deseniz var ama onlarda merhabalık insanlar dostum yok açıkçası monoton bir hayat sürüyorum mutlu deilim az insan çok huzur kavramını benimsedim resmen evet huzur var ama mutlu deilim kişilik olarak yardim sever olgun kimseyi kirmamayi calisirim ve hic sevgilim olmadi buda canımı sıkıyo millet her türlü ibneligi yapıyor rahat takılıyor ama ben yapamiyorum görüşlerinizi bekliyorum tavsiyeleri

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• mizaç meselesi üzülme milletin yaptığı ibneliklere mi özeniyorsun sen temiz kaldıysan bununla öğün millet sana benzemeye çalışsın

0|0
    0|0
    • İnsanlar öyle rahat takılınca sanki dert yok tasa yok gibi geliyo merak ediyorum açıkçası ruh hali olarak ozenesim geliyo bazen

• elimden ne gelir ki keşke seni anlayan destek olan birileri olsa gerçekten seni düşünen birileri ama sen güçlü olursan düzelir her şey

• Keşke ama mutlu eden tek birşey var onu fark ettim araba kullanmak arabaya binince sanki bütün dertler dışarda kalmis gibi hissediyorum özgürlük duygusu gibi bisey oluyor

En İyi Erkek Görüşü

• Sevdiğimiz bize veya başkalarına fayadalı olan işlerimiz olmalı yoksa amaçsız yaşıyormuşuz gibi geliyor Sakın artık çok geç diye düşünme Sanırım güvenini kaybetmişsin ya da güvenin yok sevgiliden önce bunları düzeltmen gerek kendine göre eksiklerinden veya kendine neler katabilirsin liste yap üzerinde çalışmaya başla yeni insanlar farklı ortamlar görmeye başlayınca kendine güvenin artmaya başlayacak

0|0
    0|0
    • Açıkçası kendimi verebileceğim bir işim olsa belki düzelirim diye düşünüyodum çünkü hem hayati öğrenmiş hemde cebimde param olurdu diye düşünüyorum

• O yaşlarda olur öyle :) araştır bakalım belki hafta sonları veya akşamları ufak tefek kazanabileceğin işler çıkar mesela eskiden internet cafeler eleman alırdı Fakat benim fikrim önce okulunu bitirmen zaten pek birşey kalmamış biraz daha sabret spor yapacaksan yap

• Biraz araştırdım ama piyasa kötü ya is de pek yok herkes bir çeşmenin başını tutmuş tanıdık ya yokki is arıyorum diye desem yardımcı olcak insan yok

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Bende az insan çok huzur felsefesiyle yaşarım orda devam edebilirsin gelgelelim 30 35 yaş diyor 18 yaşında bir genç olarak ne diyebilirim sen daha iyi bilirsin görmüş geçirmişssin az çok

0|0
    0|0
    • Ya o yașa takılma bende seninle ayni yaştayım

• Koydum.. Dedim de öyle yazdı yeni üyeyim küfürleri almıyor heralde o yüzden 😀

• Anladım :) ama yinede bir tecrübe etmem lazim hic yapmadım sevgili ama eskidende gerek yok diye takmiyodum yoksa daha önceden de yapardım

• Boşa filan yaşadığın yok, Senin paran yok sadece. :/

0|0
    0|0
    • Malasef para olmadan hiçbişey olmuyor :/

Yükleniyor...