Türkiyede neden 30 -35 yaşından sonra iş bulunmuyo? 35 ten sonra özürlü mü oluyoz? ne saçma deilmi?

ilanlara bakın gazetelerde nette, 30 veya 35 yaşından gün almamış olmak diyo. ne yani 30 dan sonra insan özürlü filanmı oluyo anlamadım? neden insanlara böyle davranılıyor burda? napsın adam iş bulamayınca banka mı soycak? avrupada bu discrimination yani.. ayrımcılık ve patron sizi yaşınızdan dolayı işe almazsa onu dava edebiliyorsunuz? burda neden böyle? orta yaşlı insanların hiç bir değeri yok...

• evt bende anlamıyorum neden 35 ten sonra işe alınmıyo? haksızlık bu!
    57% (4)67% (4)62% (8)Oy Ver
  • bence haklı patronlar. yaşlı insan iş yapamaz 35 te de yaşlı sayılırsın hıh!
    43% (3)17% (1)31% (4)Oy Ver
  • ben çalışmıycam para yiycem nasılsa umrumda değil jejheehe
    0% (0)16% (1)7% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• evli ve çocuklu insan daha fazla hak ve izin talep ediyor. tecrübeli olduğu için maaş beklentisi de orantılı oluyor. ayrıca tecrübeli insanlar yöneticiler açısından kendilerine rakip olabilecek risk olarak görülüyor.
    genç insanlar ise daha fazla çalışıp daha az talepkar oluyor, yönetmesi de kolay. zaten 2 yıl maaşına zam yapmayınca da ayrılıp gidiyor yerine yeniden genç birisi alınıyor.
    yapılan işler de teknik uzmanlık veya önemli tecrübe gerektiren spesifik işler olmadığı sürece bu işleyiş devam eder bizde

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• babam 50 yaşını geçti kaç tam olarak bilmiyorum canı sıkıldı iş istedi bir sürü iş buldum kendisine yaşla alakası yok bir sürü sanayi kurumu birçok mevkide adam arıyor

0|0
    0|0
    • baban istisna demekki.. aç bir kariyer nete yeni bir iş coma filan bak kaç yaşında insan arıyo patronlar. sanayiyi bilemem

• ne ezik şeyler onlar ya kariyer net nedir. çok fazla vasıfsız işçi ihtiyacı var büyükşehirlerde. ayrıca konuşmayı bilen düzgün cümle kurabilen insanların maaşları 2000 tl civarında

• 65yaşından sonra mal bile satamazken raporsuz , ülke yönettimini verdiğimiz insanlar var. Bide burdan yak 😀

0|0
    0|0
  • iste yeter

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...