Babama tahammül edemiyorum bunu nasıl aşarım?

Ya evde oturması o kadar gözüme batıyor ki oturup onu getir bunu getir demesi sinirimi bozuyor sürekli hizmet bekliyor dayanamıyorum hiç ya oturup sohbet bile etmemek için odama kapanıyorum

Güncellemeler:
Çünkü arkadaşlar moralimi şey yapiyor babam o yüzden cinsellikte soru!

1|1
13|35

En İyi Erkek Görüşü

• Babandan mümkün oldukça ''Uzak ve Soğuk'' durarak tabii ki ama sen yine de ''Saygılı'' olmayı ihmal etme derim ben durumun ''İç Yüzünü'' pek fazla bilmesem'de tabii umarım ''Yardımcı'' olmuşumdur, Allah'a emanet ol eyvallah... :) :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bu sana belki çözüm değil ama bana kalısa bütün ülke aynı durumda. Benim tanıdığım arkadaşlarımın bir çoğu hatta bende senin gibiyim. Tahammülüm kalmadı. Sabretmekten başka yapabildiğim birşey yok. Bazen görmüyorum, bazen ümüğüne yapışasım geliyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 34

• Çok yüz verme babana.. Biraz da kendi alacağını kendisi de alsın.. Yarın bir gün yaşlanacak o zaman görürüm onu..! Kim bakacak? Sürünecek ortalıkta.. Kin'in mutlaka bir köşe de dursun.. Bazen kullanabilirsin.. Saygı sevgi varsa aile de paylaşımda yardımlıkta güzeldir.. Hizmetlik bana göre terslik.. (kölelik)

0|0
    0|0
  • al bir tane daha atarlı ergen.
    yarın başına bir b. k gelse o şikayet ettiğin baban çözer senin derdini

1|0
    0|0
  • Sadece senden mi bir şey istiyor?

0|0
    0|0
  • anandır babandır saygından ödün vermyeceksin kardeş. Unutma ana, baba hakkı ödenmez. Ağaç kavuğunda büyümedin, anan, baban, çalıştı çabaladı büyüttü. Bir bardak su ile iki tabak yemek götürmek mi ağrına gitti? Ayıp ayıp. Boşuna dememişler"Allah evladın hayırlısını versin "diye !

0|0
    0|0
    • Yahu anlamanı beklemiyordum zaten sürekli emirler yağdırıp yaptığın hiç bir haltı beğenmeyen sürekli eleştiriler yağdıran bir baban var mı? Da kafana göre yorum yapıyorsun oh ne güzel valla

• madem beklemiyorsun ne yazıyorsun buraya uluorta? baba senin baban. Çıktığı yumurtanın kabuğunu beğenmiyor zilli !

• Çözüm önerileri için yazdım zaten!
      Sanki benim seçim şansım vardı da beğenmedim!

• işin zor hemen evlen

0|0
    0|0
    • ÖZ babama böyleysem elin oğluna nasıl dayanayım biraz mantıklı çözüm önerileri lütfen

• Yaşadıklarını bir erkek olarak 24 yaşından biri olarak yaşıyorum, yanında duran kumandayı almayıp gel elime ver diyor o derece. Çare evlenip gitmek.

1|0
    0|0
    • Aynısı yemin ederim aynısı dibindeki şeyi almaz taa öbür odadan beni çağırır. Evlenmek de çözüm değil

• Al isteee

0|0
    0|0
  • O baban

0|0
    0|0
  • Soru niye cinsel yaşam da.

0|0
    0|0
  • Soru toplum & sosyal ileşkiler kategorisinde ve babanın sanden daha çok şey istemesi lazım kızım çay getir ağır olsun gibisinden:)

0|0
    0|0
  • allahım bana böyle evlat nasip etme inşallah amin

0|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsun kanks

0|0
    0|0
  • İnşallah durumun düzelir ama evlen kaç başka yolu yok ya da yüzene karşı söyle artık bana emir verme o da olmaz saygısızlığa girer ama farklı dille ifade et

0|0
    0|0
  • Döv onu sjs

0|0
    0|0
  • hayırsız evlatsın yanı ana babasına of dıyenın cennet yuzu goemeyecegını bılıyormuydun tabı dın allah obur taraf senın ıcın bırsey ıfade edıyorsa bıdaha dusun bnce

0|0
    0|0
  • Bize gel evde baba yok anam kardeşim ve ben varız

0|0
    0|0
  • Babanı dövelim mi şimdi?

0|0
    0|0
  • Ne olursa olsun o senin baban. Cinsel yaşamda neden sordun

0|0
    0|0
  • Babanı kaybettiğin zaman anlarsın kardeşim ALLAH göstermesin ama keşke suratımı asmadan hizmet etseydim diyeceksin aynı duyguları bende yaşıyodum taa ki babam trafik kazası geçirene kadar 50 gündür yoğun bakımda ailenin kıymetini bil dostum

0|0
    0|0
    • Allah yardımcısı olsun Allah onu size bağışlasın

• Çünkü arkadaşlar moralimi şey yapiyor babam o yüzden cinsellikte soru! ne demek istedin anlamadım

0|0
    0|0
  • O olmasaydı sende olmazdın bunu hiçbir zaman unutma , Herkes bir gün sana sırtını eninde sonunda dönecek ablan, kardeşin, abin dahil. Ama annan baban sen ne yaparsan yap her zaman senı sevecekler bunu UNUTMA..

0|0
    0|0
  • Iyi de bu neden cinsel yasam katagorisinde? Anlamadim :)

0|0
    0|0
    • Morelimi şey yaptığı için

• Cozemedim :) daha net ifade etme sansin var mi? Moralinin bozulmasiyla cinsel yasamda bu soruyu paylasmani hala anlamis degilimm :):

• o seni nasıl büyüttü ona sorsana?

0|0
    0|0
  • psikoloğa git.

0|0
    0|0
  • cinsel başlık altında niye sordun ki?

0|0
    0|0
  • bunuburaya nıe yazdınkı

0|0
    0|0
  • Cinselikle nealaka

0|0
    0|0
  • anne ve babaya ''OF'' dahi denilmez kuzum. yanlış birşey yapmadıkça

0|0
    0|0
    • Benim sonsuz bir sabrım mı var

• Yok değil neden?

• hiç merak ettim. elimden bişey gelmiyo sorun sende kuzum. evlen bir an evvel ya da okul vs başka yerlere git. genelde kızlar çok yapar bunu

• sorunun cinsel yaşamda ne işi var

0|0
    0|0
  • babadır baba katlan

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 12

• Şahsen dövmediğine şükret ne babalar var.

0|0
    0|0
  • Sabır ve anlayışla baska yolu yok. Ve o senın baban basında olmasaydı ne olurdu bunları düşünerek

0|0
    0|0
  • bir gün baban olmayınca bu günleri de arayacağını düşün
    orada olsa da keşke senin sinirini bozsa diyeceğin günleri...

0|0
    0|0
  • Aynisini yasadim ama basrolde dedem vardi. Cok severim onu yaslidir ama saygi goster tamam o unutur oyledir boyledir derken artik canina tak ediyo cok sinirleniyosun. Sabretmeyi dene

0|0
    0|0
    • Dede sürekli kalmıyor işte baba sürekli evde oluyor nasıl sabredeyim

• benim bir babam yok sırf ona 1 kez 1 dakika sarılmak için kellemi bile koparsalar çıtım çıkmaz bir an tereddüt etmem bn küçükken ölmüş ama ben biliyorum ben ona sarılıcam diğer dünya da hemde SIMSIKI şimdi kıymetii bil keşke benimde bir babam olsaydı da kölesi olaydımmm

0|0
    0|0
  • Odanda dur

0|0
    0|0
  • Tahammül ederek :D

0|0
    0|0
  • Babaya hizmetten gocunmak doğru değil

0|0
    0|0
  • bunun cınsellıkle ne alakası var?

0|0
    0|0
    • Moralime tecavüz ettiği için

• Ders çalıştığını falan söyle alışır oda

0|0
    0|0
  • Mee to..

1|0
    0|0
  • o seni bu yaşa kadar getirmiş okutmuş eğitmiş büyütmüş sende ona of deme yani o seni zor şartlarda büyütüyo elin oğluna veriyo o senin gibi yapıyomu

0|0
    0|0
    • Bulmuş hizmetçi niye yapsın

• Birde soru neden cinsel yaşam da onu anlamadım

• Açıklamayı oku anlarsın

Yükleniyor...