Kendini beğenmiş kızlar?

Bu kendilerini beğenmiş kızların olayı nedir? Herşeyi elde edebileceğini sanan kızlar. Burdada gördüm bir kaçını.. 250 gram dedikleri şey altın olsa gerek. Maşallah bu böyle havalar artistlikler tavırlar. Dünyaya kazık mı çakacaklarını düşünüyor bunlar? Sabah Sela öğleden sonra veda.. Bunu ayıkamayan var mı aranızda genç kızlar? Ben en güzeliyim diyen fiziğine güvenen kız' Merlinmorlu olsan 2 metre çukurun altında çürüyecen ne guzelligi? Şu bayıldığınız yakışıklı erkekler, çağırsa nefessiz çıkarım diyen kızlar, toprağın altındada göğe çıkarsınız artik. Yanlişmiyim millet?

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Yanlışsın şöyle yanlışsın, bu egonun oluşmasını sağlayan kişiler türk erkekleridir. Ederi kadar değil de cinsiyeti kadar tüm kızlara aynı değer veriliyor kızlarda kendilerini çok değerli prenses olarak görüyorlar sitede de örnekleri mevcut. Bir erkek sorusuna 2 görüş gelirken kız sorusuna 15 görüş geliyor ve o 15 erkek kıza hemen mesaj atıyor kızlarda kendi egolarını yükseltiyorlar

0|0
    0|0
    • Dostum ben bunu fark ettim ama belirtmeyi unuttum. Haklısın gözüm. Bizim aç gözlülerde az değil.

Yükleniyor...