Hoslandigim cocugun onunde gegirdim morelim cok bozuk?

Serviste uzun yolda gidiyoduk sojra midem bulandi nasil oldu bilmiylrum agzimdan gegirme gibi ogkk diye bir ses cikti herkes duydu napicam varya Şu an hayayimin en kotu gunu hicbise yapasim grlmiyo basim cok agiriyo napicam

0|0
11|22

En İyi Erkek Görüşü

• Hanım efendi hanfendi, bırakın ve atın artık zihninizden bu cool tavırları düşünceleri. İnsanın doğasında var olan bir davranışın önüne geçemezsiniz. Aksine geğirebildiğinize ve gaz çıkarabildiğinize sevinmelisiniz. Sağlıklı bir birey olmayı hayal eden mide rahatsızlığı yaşayan binlerce gençlerimiz var. (Ayrıntılarını arama motorundan araştırın) Çekinmeyin kımseden. Onlarında gaz tahliyesi yaptığını aynı duruma düşebileceklerini düşünün ve onların bu durumda sizin onlar hakkında ne düşünebileceğinizi hayal edin. Olumsuz bir düşünceniz varsa hiç aklınızdan bile geçirmeyin

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Birsey olmaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• ya bırak allahını seviyosan ya benim kız arkadaşım benim arkadaşlarla buluşunca kafa tokuşturuyor sigara istiyor geniriyor araba motor muhabbeti yapar 101 oynar
    tam halalimdeki kızı buldum yani ama bu dediklerimin çoğunu evde yapar
    dışarda ise tanıyamazsın :D :D ÖZET TAKMA KAFAYA

0|0
    0|0
  • Takma kafana başka çocuklardan hoşlan olan olmuş sanki onlar hiç geyirmiyor. Cok ses cikti mi yoksa ufak mi geyirme mi.

0|0
    0|0
  • İlişki başlamadan bitmiş

0|0
    0|0
  • Her insan geğirir yani bunda bişey yok ama sen bilerek her zaman yapan biriysen o zaman ayıp olur. :)

0|0
    0|0
  • Takma

0|0
    0|0
  • :))))) bence çok iyi yapmissin göstermelik değil olduğun gibi gozukmeye çalıştım diyip onunla bu konu hakkında biraz takılıp makara yapıp sonra daha değişik konulara girebilirsin aranızda güzel bir iletişim olmuş aslında ah bir anlasan çok iyi olmuş kız uzuldugune bak

0|0
    0|0
  • o da senden hoşlanıyorsa eger bunu sorun yapma insanlık halidir gaz bu elinde sonunda çıkacak ama yapmamaua özen göster toplumda hor karşılanıyor

0|0
    0|0
  • Ben sıkıntı etmezdim :/

0|0
    0|0
  • Yahu ne olcak isterse yanımda osursun hiç tiksinmezdim ben sonuçta bende insanım oda insan, üzülme takma kafana :)

0|0
    0|0
    • Herkes ters ters bakti bana gulduler

• Büyük bir olay değil, kötü ama korkunç değil.

0|0
    0|0
  • Bir insan günde iki litre gaz çıkarılmış bu gayet normal takma kafana

0|0
    0|0
  • Wöh mk bitmiş başlamadan :D asdfgh

0|0
    0|0
  • Bence gayet ''Doğal'' bir davranış sergilemişsin çok fazla takılma ''Boş ver'' aynen devam, Allah'a emanet ol eyvallah... :) :)

0|0
    0|0
  • Insanlik hali sıkıntı yapma

0|0
    0|0
    • Ya nasil yapmam ya off

• Ama o anlamaz kii

• Canim benim halden anlayana zaten insan deniliyor ;) halden anlamiyorsa zaten sen yarın oburgun özel gününde farklı davrandığında seni hiç anlayamaz salla gitsin

• Yapacak bisi yok insanlık hali, eminim bilerek yapmadığını farketmişlerdir.

0|0
    0|0
  • üzüldüğün şeye bak.. :) erkekler yapıyorda noluyor sanki.. :) doğal içinden geleni yapmışsın ne var bunda :)

0|0
    0|0
  • insanlık haali sıkma canını :D o hiç geğirmiyomu? o insan değil mi? :D Zaten Anlayışlı biriyse insanlık haalinden anlar

0|0
    0|0
  • O çocuğu unut

0|0
    0|0
  • Hemen arkasından öksürüğe bağlasaydın bee 😂

0|0
    0|0
  • 1. si sen imla kurallarını öğren. Yazdığın yazıyı okuyunca direk soğudum senden

0|0
    0|0
  • Niye sen insan değilmisin? Normal birşey bu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• İnsanlık hali ne var bunda. Hoşlandığın çocuk da mantıklı biri ise normal karşılamıştır zaten, sıkma canını.

0|0
    0|0
  • Yarın serviste durumu açıklayıp özür dilersin herkesten.

0|0
    0|0
  • Ben senin yerinde olsam bir kahkaha patlatrdim kendime. neden utaniyosun :D komik bisey bence. Kendinle dalga gecmeyi ogrenmelisin

0|0
    0|0
  • hoşlandığın kişinin yapmadığı bir şey mi bu insanız hepimizin oluyor bunun için senden uzaklaşacaksa zaten bırak gitsin

0|0
    0|0
  • İnsanlık hali abartma bence

0|0
    0|0
  • Ne alaka ya asıl ozguvensizlik bu işte yalnislikla gegirdiysen ne olmuş yani o yapmiyomu

0|0
    0|0
  • Komikmis :)

0|0
    0|0
  • Bu kadar üzeülecek bir şey yok insansın sonuçta !

0|0
    0|0
  • Kötü olmuş be bacim ama üzülme insanlik hali

0|0
    0|0
  • of allah düşmanımın başına vermesin

0|0
    0|0
Yükleniyor...