Ateistlere sorum var :D ulan diğer taraf yoksa neden ölüp kurtulmuyorsunuz bunu da mu ben söyleyeyim :D AS:D?

Ateistlere sorum var :D ulan diğer taraf yoksa neden ölüp kurtulmuyorsunuz bunu da mu ben söyleyeyim :D AS:D?

1|0
6|12

En İyi Kız Görüşü

• Ne kadar zeki bir mümin. Biz bir yaraticıya bağlı yaşamadığımız için yaratici olmasa da yaşıyoruz. Kapiş?

2|1
    0|0
    • onu demiyor.. neden yaşıyosun diyor sıkıntı dert birsürü ne gereği var bunları çekmeye diyor nasılsa ölmicen mi sonra yok olmıcan mı ee şimdiden öl kurtul işte ne bu gayret :D

• @analjezik_tablet benim hayallerim ideallerim var ve yaşamayi seviyorum. En ufak bir acıda bir sorunda sıkıntıda pes edecek kadar zavalli degilim. Bu demek oluyo ki inananlar bosuna yasiyo. Insan idealleri icin yasar.

En İyi Erkek Görüşü

• eğer öbür taraf yoksa ölünce nereye gidip burdan kurtulacaklar?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bence ölmesinler cünki cehenneme giderler olabildigince dünyanin tadini cikarsinlar öbür taraf onlar icin pek hayirli degil gibi. yinede Allah (cc) dogrusunu bilir.

0|0
    0|0
  • 1. güzel bir hayatları olabilir
    2. tek şansları var neden kaybetsinler

0|1
    0|0
  • Sen yaratıcın için öl rabbine kavuş o zaman neden yaşıyorsun ateist olmak amaçsız boş olmak demek değil şunu bir kafanıza sokun

0|0
    0|0
  • Onuda onlar düşüncek

0|0
    0|0
    • bende öyle düşünmelerini sağlıyorum lahmacun suratlı senin hesabın mı gitti 1 xper olmuş . d

• Vay huurun cocuu aldlflglslckh mantikli lan hadi bunuda aciklayin skflglhhldkgllelglbl

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Zaten dünyaya bir kez geliyoruz neden ölelim? Esas sen madem allaha inanıyorsun neden bu sitelerde takılacağına namaz kılıp kuran okumuyorsun? İnsanlar gerçek anlamda allaha ve ahirete inansalardı seccadeden başlarını kaldırmazlardı.

1|0
    0|0
  • Allahın varlığına göre mi ölüp yasiyacaklar?
    İllede senin mantiginla gidceksek Allaha inanlarin ölmesi gerek (neticede başka dünya var)
    Ateistlerin yaşaması gerek yok başka hayat yok ya hani

0|0
    0|0
  • Ateyist diye yazsan daha da tadından vazgeçilemeyecek bir soruya dönecekti bu :)

1|1
    0|0
  • Len nasılsa ölüp yok olacağım :) Bırak tadını çıkarayım , neden öleyim ki :)

1|0
    0|0
  • şimdi çıkıp , ınanan sizlersiniz gıdın bakın derler ((:

0|0
    0|0
  • sen öbür taraf var diye mi yaşıyon

0|0
    0|0
  • Ateist allah'a salak yapanlardır yani bal gibi bilirlerde biz almıyoruz modunda yaşarlar pamuğu tıkadıklarında görürüm ben onları

0|0
    0|0
  • Dinsiz aylelerin veremediği eğitim den kaynaklanan bir tür şeytanlık 🤔

0|0
    0|0
  • Hahahaa mantıklı onlara

0|0
    0|0
  • türkiyenin yarıdan fazlası inanmıyo mk artık :D

0|0
    0|0
  • Ataist degilim ama hickimsenin dini inancini sorgulama. Biz sadece konusarak birbirimizin bilgi dagarcigini yukseltebiliriz

0|0
    0|0
Yükleniyor...