Size kendinizi ne daha iyi hissettirebilir?

Evet. Size kendinizi ne daha iyi hissettirebilir? Ya da ne daha iyi hissettirdi ve ya ne daha iyi hissettirebilecek?

Herhangi bir durum ve kurgu ile bağdaştırabilirsiniz. Nasıl bir duygu-durumda olduğunuz size kalmış.

Bence, bir kadeh viski ile birlikte; deneysel bir enstrümantal parça kesinlikle. Daha iyi hissettireni olmadı.

0|0
9|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Özlediklerimin yanında olmak.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Zeki biriyle kültürel sohbet

0|1
    0|0
  • sessizlik ve sarap
    shameless
    salincakta sallanmak
    arabayla manzarada oturmak ya da keyif aldigin biriyle sohbet
    arkadaslarla bir yerlerde oturup kafa dagitmak

0|1
    0|0
  • sadece Tatli ve müzik ve kahve ve tabi ki yemek

0|1
    0|0
  • güzel bir elbise =)

0|1
    0|0
  • Yağmur yağsın yeter.

0|1
    0|0
  • Uyumak

0|1
    0|0
  • Resim yaparken kendimi daha iyi hissediyorum sanki olan biten herseyi bir anligina unutuvermis gibi.

0|1
    0|0
  • Bilmiyorum hiçbir şey heralde.

0|1
    0|0
    • Çok iddialı olmadı mı? Çünkü buradan bakınca, intihar etmiş gibi gözükmüyorsun..

• Hayır. Sadece o kadar karamsar ve o kadar ölü bir duygu ile cevapladın ki; mizahi bir yaklaşım sergileyeyim dedim.

Bu yaşlarda insanlar sorunlarıyla başa çıkamayıp, çeşitli depresif duygulara bürünebiliyor. Zaten halihazırda ergenliğin en sıcak dakikalarındayken, üstüne bir de kimlik arayışı ve sorgulamalar gelince; duygusal olarak da yıpranabilirliğin söz konusu ise kendi kendine eziyet edip, zor günler geçirmek işten bile değil.

İntihar süsüyle sev insanları. Boşver, intihar etme.

• Anlamadım. İntihar süsü nasıl? Ben kimseyi sevemiyorum😄. Sadece nefret ediyorum.

Erkekler Ne Diyor 5

• moralim çok kötüyse uzaklaşma ve doğaya çıkma zamanım gelmiş demektir. Sırt çantasını doldururum çadır tulum mat birkaçgün doğada yaşayabilmeme yetecek kadar malzemeyi doldurup kendimi yollara bırakırım, yol beni nereye götürürse gider, sonra yoldan çıkar doğayla bütünleşirim. bana en iyi gelen şey bu

0|1
    0|0
  • Bilinç altım duman altı

0|0
    0|0
  • Yasıtıgın soguk tarafı bundan daha güzeli olabilir mi?

0|1
    0|0
  • Spor ve kendini geliştirmeye yönelik diğer faaliyet ve işlevler

0|1
    0|0
  • irmik helvasi yemek knk

0|0
    0|0
Yükleniyor...