Kimseyle Anlaşamıyorum Kimse Beni Sevmiyor?

İlk olarak selam ve bu ilk sorum :) Hiçbir zaman insanlarla anlaşan bur tip olmadım. Genelde kitap okuyup kahve içmek benim favorimdir. Kısaca yalnız kalmayı severim. Ama bazen olayları gözden geçirince keşke dostum diyebileceğim biri olsa diyorum. Babam zaten alkolik annem ise sanırım sinir sorunları var. Ve küçük şeylere sinirleniyor. Ben ise her zaman kırılgan takıntılı boş konuşan dışardan bana kullanılan tabir ise ezik olmuştur. Yani okuldaki kızlar benden o kadar nefret ediyor ki. Onlara hiçbirşey yapmadığım eminim. beni okulun orasını burasında sıkıştırıyorlar. İçlerinde en yakın arkadaşım zeynep var yaz tatilinden önce beni o kısa şort giyen sevgili peşinde koşan ve kendini tumblr girl sanan kızlar varya onlar uğruna sattı ve ondan sonra kimseye güvenemedim. Takıntılıyım dediğim gibi hoca kızsa 4 gün onu düşünüyorum ve unutamıyorum. Okuldan ise 2-3 erkek arkadaşım var çok sık görüşemiyoruz. Cidden bıktım insanların beni sevmesi için ne yapabilirim. Veya ne yapmalıyım okulda kızlar tarafından çok baskı görüyorum ve dövmeye bile kalkıştılar. Ve ben her defasında sustum. Sustum ve sustum * Herşeyi içime ata ata boş yer kalmadı her gün hayata yeni sayfa aça aça defter/kitap bitti. Tükendi.

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Bence Dost edin dostunun eksikliklerini tamamla o da seni tamamlıyorsa olmuştur bu iş. Kız erkek farketmez

1|0
    0|0
  • Yak kendini bitsin

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...