Sizce GREEN ARROW da ki mezar kimin mezarı?

Felicty olmadıgı zaten belliydi. Batman da ki Oracle gibi olucağı garantiydi. Ama mezar kimin acaba çatliycam meraktan. Bana Oliver ın oğlu gibi geliyor. Çünkü bir ara gösterdiler Oliver ın oğlunu. 1 bölüm de. Hiçbir önemli gelişme olmadı. Sadece çocuğu oldugunu öğrenebildi. Bence boş yere göstermezler çocuğu. Ya da Arsenal (roy) dondugune göre speedy de hasta zaten Oliver ın kardeşi. O da olabilir.

• Oliver ın Oğlu
    20% (1)40% (2)30% (3)Oy Ver
  • Black Canary (Laurel)
    20% (1)20% (1)20% (2)Oy Ver
  • Oliver ın Kardeşi (Thea)
    20% (1)20% (1)20% (2)Oy Ver
  • Jhon Diggle
    20% (1)0% (0)10% (1)Oy Ver
  • Roy Harper
    0% (0)20% (1)10% (1)Oy Ver
  • Komiser Lance
    20% (1)0% (0)10% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

1|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• O salak dizi hala izleniyor mu la? Üçüncü sezonda Oliver o uçurumdan aşağı yuvarlandıktan sonra bitti o dizi, saçma sapan bişeye evrildi, izlenmesi zaman kaybı aptal bişey oldu.

Dördüncü sezonu iki bölüm mü ne izledim, baktım bu diziden ne köy olur ne kasaba, bıraktım siz de o ergen kızlara hitap eden salak diziyi bırakın bir zahmet.

En son baktığımda herkes birbirine trip atmakla meşguldü gene.

Umarım o mezar boru sesiyle herşeye itiraz edip trip atan, kafa ziken Felicity kezbanına aittir.

0|0
    0|0
    • Felicity değil büyük ihtimal. O sakat kaldı. Oracle oldu. Dizi bikaç bölümdür toparladı ama bence. Senaryo merak uyandırıyor. Sürpriz üstüne sürpriz. Oliver ın bir geçmişteki bir şimdi ki halleri falan iyi oluyo. Neler oldu acaba falan.

• Yav bırak, bir taraflarından olay uydurup duruyorlar, hiçbi tadı kalmadı. İlk sezon iyiydi, ikinci sezon zaten malum, Manu Bennett reis vardı ve Deathstroke, üçüncü sezon koskoca Rhas Al Ghul vardı ama onu da işlemeyi beceremediler o adam fazla geldi.

Oracle'ın ne alakası var şimdi konuyla? Tıkandıkça hoppadanak yalapşap senaryo yazıyorlar dizi ciddiyetini feci kaybetmiş durumda.

Ben olsam herkesi öldürür Oliver'a yeni bir senaryo yazarım, dizide Arrow var, ama geri kalan herkes ayak bağı.

Herkesin birbirine trip attığı dizi mi olur? Bir tane mi sevilecek karakter olmaz?

Hiç de heyecanlandırmıyor bu arada dizi, Oliver'ın koskoca Rhas Al Ghul'ü yendiğini görüyoruz, ama onun ardından gene özgüven sorunu yaşayıp ikilemde kalıyor. Ne işe yarıyor belli değil sıkıcılıktan geberiyor dizi.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Diziyi diyorsan bunların hepsi sağ.

0|0
    0|0
    • Dizi den bahsediyorum. Çizgiroman da kim ölüyor peki

• kardeşim diziyi güncel izlediğine emin misin :D annesi 2 sezon öldü adamın. Deathstroke öldürdü. Ondan aldı intikamını.

• Biliyorum dediğin sahneyide hatırlıyorum. Birisi ölse çoktan gösterirdi..

• olivır ın oğlu dedim gitti :D

0|0
    0|0
  • roy h?

0|0
    0|0
    • Arsenal işte. Kırmızı Arrow.

Yükleniyor...