Kadınlar çalışmalı mı evde mi oturmalı?

Size göre kadınlar sadece ev hanımlığı mı yapmalı çalışmalı mı?

Güncellemeler:
güncelliyorum

0|0
9|11

En İyi Kız Görüşü

• çocuk doğurana kadar çalışmalı tabi çalışmayı istiyorsa
    sonrasında evinin kadını çocuklarının anası olmalıdır

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• nakış yapmalılar..

0|0
    0|0
    • Bilmiyor yeni nesil

• daha yumurta kırmaktan başka yemek yapamayanlar var bir karış tırnakla leş gibiler

Kızlar Ne Diyor 8

• Calismak isteyen calismali bence. Secme sansim olsaydi, sartlarim elverirse ev hanimi olmayi tercih ederdim..

1|1
    0|0
  • isteyen istediğini yapsın..

0|2
    0|0
  • iş yerimde bir abla vardı 40 yaşında iki çocuğu var yıllarca çalışmış hemde maaşı yüksek olsun diye sigortasız çalışmış parasını kocasına vermiş ev yapmışlar çokta iyi bir ablaydı evliliğinden 16 17 yıl sonra kocası bir üni öğrencisine takılıp ayrıldı abladan kadın yazık neler çekti bence kadın çalışmalı ekonomik özgürlüğü olmalı güvencesi olmalı erkeklerin ne yapacağı belli olmuyor kadın ev işini yapmalı fakat üstüne vazife olarak görmemeli yardımlaşma olmalı kendinizi erkeğin kölesi etmeyin kadın erkeğin ne önünde ne arkasında değil hemen yanında olmalı

0|0
    0|0
  • Bazılarının cidden gereksimi var onlata sözüm yok ama kadınlar sanayi ortamına girecek kadar düşmeneli kendini yetiştirmeli bütçeyede katkısı dokunan üretken bireyler olalım ki muhtac ve savunmasız duruma düşmeyelim zaman kötü

0|0
    0|0
  • Isterseniz kadinlari vakumlu torbalara koyup yatak altlarinda muhafaza edin kokten cozum👏👏

1|1
    0|0
  • Isteyen calissin. ama asla erkek müdahale etmemeli

0|0
    0|0
  • Ben evde oturcam inşallah oh mis

0|0
    0|0
  • Tabiki de gerektiğinde destek olup çalışmalı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Mesleği olan çalışmalı
    mesleği olmayan ise evinin işine bakmalı

0|1
    0|0
  • Her sektorde degil ama kadinlarin olmazsa olmaz oldugu sektorlerde kesinlikle calismali

0|1
    0|0
  • Karışamam, istediğini yapabilir :)

0|0
    0|0
  • İsterse

0|1
    0|0
  • eşler arasında alınan karar doğrultusunda buna karar verilir. önemli olan eşlerin kara vermesi gerisi teferuat

0|0
    0|0
  • tabi ki çalışmalı

0|0
    0|0
  • Nasıl istiyorsa öyle uni okumuş mesleği var boşa mi okudu calissin

0|0
    0|0
  • Eger kocasi cok zengin olursa calismaya gerek yok sahsen benim karim istedigi gibi yasayabilir ben ona her turlu olanagi saglarim

0|0
    0|0
  • Beleşe konmak yok çalışacak...

0|0
    0|0
  • bence devlet işi olursa bide hesap kitap işlerinde çalışmalı, gidip de motor bakımı yapmamalı :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...