Arkadaslar turkiye yerlesmek istiyorum yardim edin?

ben dogudumnan beri almanyada yasiyorum 20 yasindayim ama artik biktim ailemle yasamak istemiyorum biktim onlarin sorunlarindan bana baski uyguluyorlar hep ve ben karar verdim turkiye gelicem gizlice eyer yalniz gelirsem sizce nasil yasarim orda lise mezunuyum okutmadilarda zaten turkiye gelip yanliz yasamak istiyorum sizce nasil bir iste falan calisa bilirim lutfen yardim edin cok zor durumdayim 1 hafta daha kalmak istemiyorum paramda yok ben orda gelmek kendi parami kazanmak istiyorum hayat sartlari ne daha once hic gelmedim turkiye almanyada dogdum buyudum

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Buradaki hayat şartları çok zor evin ve paran da yok çok üzücü bir deneyim olması kaçınılmaz pişman olma olasılığın çok yüksek açlık insana neler yaptırıyor kötü insanlar hemen devreye giriyor illaki evden çıkıp başka bir yerde yaşayacaksan orda birinin yanında kalman daha mantıklı, acele karar verirsen sürünürsün buralarda iyimser olamıycam gerçekler acı.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Eger almanyada dogup buyuduysen turkiyede zorlanirsin bence ailenden ayri yasamak istiyorsan turkiye yanlis bir tercih yine almanyada kalabilirsin ben olsam gelmezdim turkiyeye farkli bir avrupa ulkesi denerdim aslinda almanyada kalmak daha mantikli bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Asgari ücret 1300 lira oldu önce cebine 2-3 bin koy sahibinden com sitesinden kalmak istediğin yere göre kiralık yer ve hatta işbul. Zamanla eve kız arkadaşta alırsın en güvenilirinden. Tabi bize yazmak söylemek kolay ama bu kolay olmmayacak yaşadıklarına göreyse sonucu iyi olabilir...

0|0
    0|0
  • Herkes gider Mersin'e biz gideriz Tersine :) Yön yanlış bence, kaçacaksan Netherlands yönüne doğru kaç :)

0|0
    0|0
  • O kadar kolay degil turkiyede yasamak bence ailenin yaninda ol. Sana diyecegim sey suriyelileri izle ve dusun anlayacaksin zaten

0|0
    0|0
  • bence gelme paran yoksa trde harcanırsın birde kimsesiz çaresiz olduğunu anlarsa harcarlar kötü yola düşersin

0|0
    0|0
  • gel yardımcı oluruz

0|0
    0|0
  • gelme kızım kendi başın yakcan

0|0
    0|0
  • harcarlar anam senı turkıyede tanıdıgın akraban yoksa kı akrabana bile guvenme kal kaldıgın yerde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Olsan olsan kasiyer olursun ya da dil bildigin icin bazi sirketler sekreter olarak alir. ya da tercumanlik yaparsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...