Artik tahammül edemiyorum ;( yardim edin?

Mecburiyetten bir suredir nisanlimda kaliyorum. O da is yerinden 2arkadasyla beraber kaliyor normalde. Ben onlarda kalmaya basladgmdan beri zaten pislermis dha pislesmisler. Ne banyoyu ne salonu ne mutfagi temizliyorlar. bir tanesinin sevgilisi gelecegi zaman azcik temzlik yapiyor o kadr. Yemek yerler bulasik kalir ben yikamazsam kurur kuflenir. ekmek ufaklari masanin ustnde kurur bocekler gelmeye baslar. dokunmazlar. bende dayanamam temzlerm. Nisanlim ilk baslarda dokunma temizlerler diyodu ama smdi yika temizle sana bsey dmesinler diyor. Ama dayanamiyorm ben utanmasalar tuvalt yerine mutfaga yapacklr nasl olsa temzleyen var ;(( hizmetci gbi hssediyorm kendimi. pazara markete gder alisvers yaparm 2gun bir bakarm yemisler bulasigida bana birakmislar ;( Nisanlim da rahatsizmis gbi davraniyor ama o da tinlamiyor bence. Bana basta yardm ediyordu smdi o da dagitiyor. Sinirden aglamaya basladim artk kimseye de bsey diyemiyorm :( nisanlim anlamiyormus gbi davraniyor kuduruyorm. Ne yapmaliym yardm edin Allah askina ;((

0|0
52

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...