Artik tahammül edemiyorum ;( yardim edin?

Mecburiyetten bir suredir nisanlimda kaliyorum. O da is yerinden 2arkadasyla beraber kaliyor normalde. Ben onlarda kalmaya basladgmdan beri zaten pislermis dha pislesmisler. Ne banyoyu ne salonu ne mutfagi temizliyorlar. bir tanesinin sevgilisi gelecegi zaman azcik temzlik yapiyor o kadr. Yemek yerler bulasik kalir ben yikamazsam kurur kuflenir. ekmek ufaklari masanin ustnde kurur bocekler gelmeye baslar. dokunmazlar. bende dayanamam temzlerm. Nisanlim ilk baslarda dokunma temizlerler diyodu ama smdi yika temizle sana bsey dmesinler diyor. Ama dayanamiyorm ben utanmasalar tuvalt yerine mutfaga yapacklr nasl olsa temzleyen var ;(( hizmetci gbi hssediyorm kendimi. pazara markete gder alisvers yaparm 2gun bir bakarm yemisler bulasigida bana birakmislar ;( Nisanlim da rahatsizmis gbi davraniyor ama o da tinlamiyor bence. Bana basta yardm ediyordu smdi o da dagitiyor. Sinirden aglamaya basladim artk kimseye de bsey diyemiyorm :( nisanlim anlamiyormus gbi davraniyor kuduruyorm. Ne yapmaliym yardm edin Allah askina ;((

0|0
5|2

En İyi Erkek Görüşü

• Sesin çıkmazsa olmaz çıkar sesini

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 5

• Kimsenin pisligini temizlemek zorunda degilsin fakat onlarin duzeni oyleymis ve sen sonradan dahil olmusun. Hani istenmeyedebilirdin. Gittigin yerde duzenlerini degistirmeye calismak, insanlari rahatsiz etmek hakkin degil.
    Ama tabi kimsenin pisligini temizlemek zorunda degilsin kisminin altini yeniden cizelim.

0|0
    0|0
    • Keske istenmeseydm bunlari yasayacagima. Hersey cok farkli olablrdi. Su an o kadr nefrt ediyorm ki ev arkdaslrndan pisliklernde bogulsunlar dye dua edeck duruma geldim

• Nasıl bir mecburiyetin var bilemiyorum gizli ama başka bir yerde kalma şansın varsa değerlendir
    orada kalıyorsan kendi batırdığını temizle kendi dağınıklığını toparla ve gerisini önemseme sende
    zorlanırsın ama bir süre sonra onlarda tepki gösterince cevap verirsin
    ayrıca ne demek bir şey diyemiyorum
    batırdıklarınız temizleyin de ne var bunda

0|0
    0|0
    • Basta sdce kullandklrmi temizliyordm evi havalandrp banyoyu temiz tutardm ama baktim olmuyor. Cunku pislettklrni yikamiyolr ve kuf tutuyor mutfak kokuyor ve kirli kaplar bana lazm oluyordu bende temzlemeye basladm ;(

• dediğim gibi kendi alışverişini yap kullanacağın kadarını al ve batırdıklarını temizle
      senin temizlediğini batırmışlarsa
      korkma susma tepki göster

• Bazi seyleri az aliyorm ama bazilari cok aliniyor ister istemez ve ben yarisini yikayp yarisini birakiyorm ya dokunmuyolr bile bile. Nisanlimla benm lafimi yapiyolrms dun duydum onuda :(

• Nişanlınla konuş

0|0
    0|0
    • Knusuyorm hep ayni cevabi veriyor bana

• Resmen seni hizmetçi yerine koymuşlar. Bir de nişanlın evde diğer arkadaşları varken senin kalmaya nasıl göz yumuyor onu anlamadım

0|0
    0|0
    • Bende hala anlayamdm ama cok karisik durumlar

• bir an evvel o evden çıkmaya bak resmen seni uşak gibi kullanmaya başlamışlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...