Suç ortakliğı yapar misiniz? Ama detaydaki gibi?

En yakin Arkadasiniz ailesine sizde kalcagini soyleyip aslinda sevgilisinde kalicak olsa ve deseki sana ugricam konusursunuz annemle dese bunu kabul eder misiniz?

Ve siz boyle bisey yaptiniz mi? Yaparmiydiniz?

Bana burdan bile bir kiz bu tarz bisey teklif etti baglantimi kopardim aninda 😁😁 delimanyak
En yakin arkadasimda bikere yeltendi yuz bulamadigindan daha da karistirmiyor beni.

0|0
15|20

En İyi Erkek Görüşü

• Öyle bir suç ortaklığı yapmam

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hayır benim üstümden yalan söylemelerine izin vermiyorum nefret ederim yalandan

1|0
    0|0
    • bir de ailesinin en guvendigi insanim hani. Dusunsene bunu yaptigimi kendimden utanirimki bakamam yuzlerine

• Valla dikkatli ol sen yinede iyilikten maraz doğabilir

• Yok buna bulasmadim tabiki ayari da verdim, vermeye devam da ediyorum boyle konularda

Erkekler Ne Diyor 19

• Kızın başına bişey geldi diyelim nasıl verirsin hesabını?

1|0
    0|0
  • En yakın arkadaşım benden ne isterse istesin, elimden geleni yaparım, çünkü ben de onun en yakın arkadaşıyım :)

Ama bu gibi durumda arkadaşlık görevim onu korumak olduğu için, gideceği kişiye kendim kadar güvenmiş ve tanıdığım biri olmalı ki, her hangi aksi bir durumda ailesine hesap verecek yüzüm olsun..

Zaten deli huyları olan birisi arkadaşımda olamaz ; benim hayatımdaki arkadaşlarım için düşük bir ihtimal :)

0|0
    0|0
    • Hic sorma valla ciddi iliski yapan dotubasi dagitiyomus dostumu taniyamaz oldum

• Bu zamanda Ciddi dedikleri aşkı yatakta sananlar (BBS) çok fazla.. O nedenle zaten ilk akla gelen bu düşünceler olduğu için haklısın..

Maalesef :/ :/

• Yapma öyle şeyler alet olma. allah muhafaza kötü birşey olur arada kalırsın

1|0
    0|0
  • asla yapmam başına iş gelse sen sorumlu olursun ne gerek var

1|0
    0|0
  • böyle bir gününde yardım etmeyeceksem ne zaman edicem

0|0
    0|0
  • Çok güzel yapmışsın

1|0
    0|0
  • çoookk.. bir gün salaklık yaparda, durumu çaktırırsa ben güme gidicem..

1|0
    0|0
  • Yapardım

0|0
    0|0
  • :D :D :D :D Aman almıyım karı kaçırmaktan. Hapse girerim :D :D :D :D :D :D

0|0
    0|0
  • suc ahfifse yaparım

0|0
    0|0
  • @TheKadın bu gunaha ortak olmak.. suc degil.

0|0
    0|0
  • Yapabilirmiyim bilmiyorum yalan soylemeyi hic sevmiyorum. Beceremiyorumda zaten sanirim yapamazdim

0|0
    0|0
  • o sorumluluk alınmaz malesef.

0|0
    0|0
  • yalanın olduğu yerde uzak kalınmalı. başına bir iş gelir senden bilirler.

0|0
    0|0
  • He şu meşhur merve sen misin? 😂😂😂

0|0
    0|0
  • Arkadaş arkadaşın pez e vengidir

0|0
    0|0
  • Basina bir is gelirse suclu olcaksin 😊

0|0
    0|0
  • Erkek olarak en çok korkulacak kız tipi yarın bigün evleneceğiz düşman başına böyleleri

0|0
    0|0
  • ahahahah ozamna annesine biz mervelere ders çalışmaya gidiyoruz diye izin alsa olmazmı?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• öyle bişey yapmadım ve bu konuda yardım etmezdim. başına bişey gelse bunun hesabını veremem kimseye

1|0
    0|0
  • O tarz birşeye ortak olmam o ailenin kandırılmasına yardımcı olmam..

1|0
    0|0
  • Milletin günahına ortak olmam

1|0
    0|0
  • Hayır yapmam

1|0
    0|0
  • Yalana ne gerek var sonra kimden hamile kaldın diye dayak yiyorlar ahshhsgah

1|0
    0|0
  • Tehlikeli işler

1|0
    0|0
  • Yapmam başına bişey gelir felan ne lazım

1|0
    0|0
  • benim haberim yokken diyormuş

1|0
    0|0
  • Hayatta ortak olmam başına bişey gelse ne cevap veririm

1|0
    0|0
  • Hayır

1|0
    0|0
  • En yakın arkadaş bunun içindir.

0|0
    0|0
    • Katilmiyorum.

• Madem görüş kabul etmiyorsun böyle birşey sormucaksın. Sanamı kaldı benim kararlarım saygı duyup geçiceksin benim yaptıgım gibi hayret birşey. Hadi iyi akşamlar

• Doğru 1 tanedir.

• Bir seferlik yaparım ama o arkadaşıma bakış açım aninda değişir ve nasıl böyle bir insanla arkadaş olabildim diye kendimi sorgularım.

0|0
    0|0
  • yapardım. kankam o benım dfkjfk

0|0
    0|0
  • Burdan bir kiz teklif etti demişsin onu merak ettim?

0|0
    0|0
    • Niye gizlisin o musun yoksa 😆 ya bisey icin iletisime gecmisti benimle baya konustuk hani anlastik dertlestik falan instagramdan eklestik ordan da mesaj falan atiyodu iste dertlerini anlatiyodu baska sehirdeydi iste sevdigi adamda benim yasadigim sehirde dedi aileme sana gelcem desem fotograflarini falan gistersem olur mu baya diretti nerde incegini falan soruyor falan bende cevap vermemeye basladim mecbur. Anlamiyodu cunku sonra kopardim iliskimi

• Ne manyaklar var ya sendemi kalcakmış gelip

• Kiz memleketlerindeydi, kisin burda yazin orda. Aralari kotuydu. Tutturdu onu gormeye gelcem diye yok sende kalcam falan dememisti cocukta kalcak yani. Tam cahillik ya baska bisey degil nasil kactigimi bilemedim asgsfs😂

Yükleniyor...