Arkadaşınızın Sizi Yarı Yolda Bıraktığı oldu mu?

Kaç yıllık arkadaşım, herşeyi birlikde yaptıgımız birbirimiz olmadan bir yere gitmezdik lakin üniversitye gitmeye başlayınca (aynı üniversitedeyiz-lakin farklı bölüm) ilk başta hep birlikte takılırdık falan ama sonra zaman geçtikce beni unuttu yeni arkadaşlarıyla takılmaya başladı beni aramıyor bile ve çok sinirlendim ve bir kara vermeliyim ve sizden ricam bana akıl verin dertleşelim lütfen...

1|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• Tabi ki de bıraktı ve hiçbir şey yapmayacaksın

1|0
    0|0
    • Nasıl yapmayayım daha geniş ifade eder misin?

• Yalnızlık olmuyor diyosun demek hımmm... Anladım akışına bırakıyorum hayırlısıysa. :)

• Aynen her şeyin hayırlısı :D

En İyi Kız Görüşü

• Benimle yolun sonuna kadar gelen hiç kimse olmadı ki.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Sen ne diyorsun ben bir arkadaşımın kız mevsuzuna gittim adam diğer adamları görünce korkudan kaçtı. eğer orada dayak yeseydim onu öldürürdüm :D sadece yüzüm çizildi okadar :D

1|0
    0|0
  • Büyüyorsunuz hanımefendi büyüyorsunuz. Değişiyorsunuz aynı hayat gibi.

1|0
    0|0
    • bu söz bayagı agır oldu ve gerçekli payıda bir okadar büyük

• Şuanda da şairane bir ruh halindesiniz :)

• haklısınız bu aralar böyleyim.

• Oldu.

1|0
    0|0
  • evet

1|0
    0|0
  • hiç devam etmediki =)

1|0
    0|0
  • @meerakliiiiiiii oldumu

1|0
    0|0
  • rahat bırak o zaman belki biraz uzaklaşmak iyidir

1|0
    0|0
  • Arkadaş ve dost ayrımını iyi yap :(

0|0
    0|0
  • 2 sene önce 15 senelik arkadaşlarım satış yapınca bir daha arkadaş edinmedim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• öncelilkle benimde neredeyse 16 yıllık arkadaşımla kavga ettiğimiz zamanlar çok oldu ama onu benden başka benide ondan başka kimse anlayamaz. Silmeden önce bu durumun nedenini sorup ona göre hareket etmek en mantıklısı

0|0
    0|0
    • peki teşekkürler fikrin için. Ama her defasındada seni asla bırakmam sn başkasın falan diyor ama aramıyor bile :(

• İçten sinirlenmek yerine yüzüne vur o zaman gerçeği söylemek zorunda kalır sende ona göre kararını verirsin

• Haklısın Galiba :) Eyvallah..

• Bende arkadaşlarımla çok sorun yasadım.

1|0
    0|0
  • Oldu malesef

1|0
    0|0
  • Evet oldu

0|0
    0|0
Yükleniyor...