Sizce ne yapmalıyım?

Annemle babam ayrı annem anneannemle yasıyor. Bende genellıkle annemde kalıyorum ama anneannem yuzunden rahatsız oluyorum hep benden bıseyler beklentısı ıcerısınde sınırım bozuluyo emır vererek konusuyo sunu yap bunu yap bende ınadına yapmıyorum. Normalde yaparım ama kuzenlerıme karsı boyle degıl oglum oglum dıye canı gıdıyo ben bıkere bıze kızım dedıgını duymadım cahıllıkten hep erkeklerı daha yuksek goruyo kızlar sadece hızmet etmek ıcın varmıs gibi davranıyor dayanamıyorum çıldırıyorum inadına bende yemeğini vs hazırlamıyorum sonucta ben sehır dısında okuyorum annem calısıyor bız yokken de kendıne bakabılıyor sız olsanız ne yaparsınız

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• hayatını zehir etse, seni kendine köle etse ölüm döşeğine geldiğinde allah senden razı olsun dedi mi 2 dünyada ereceğin huzur çekeceklerinin misli ve mislidir bunları unutma onların nesli çileli bir nesil siz anlayamazsınız biraz empati kur.

0|0
    0|0
    • İnan çekilicek zulum değil.

• Saygıyla alakası yok

• neyse sen bildiğin gibi yap ne diyeyim başka?

En İyi Kız Görüşü

• sonuçta o siz yokken tek başına yemek yapmadanda gününü geçiriyordur belkide ama 3 kişi oldunuz evde ve yapman gerek yaşlı kadın sana hizmet edecek değil bir erkekte mutfağa girip yemek yapamaz zaten

0|0
    0|0
    • Erkek değil kadın. Bana hazırlada demıyorum kendı yıcegını kendı yapsın benden bısey beklemesın ıstıyorum

• Yirmi

• o zaman bu soruyu sorman hata aranızda 45 yaş varya bir zahmet yap onun için birşeyler ölürse içine dert olur benden söylemesi

Erkekler Ne Diyor 4

• Aile büyüğümdür der yaptığı her zulme göz yumardım.

0|0
    0|0
  • boşver yaşlı ve cahil sen bakma ona

0|0
    0|0
  • Yaşlı ve eski insanlar hep erkekleri sever zaten kizlari çok sevmezler nedenii bnde cozemedim

0|0
    0|0
  • Sen bir an önce hayatını kurup evlenmeye bak böyle bir durumda.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Doğru yapıyorsun haklısın nedir bu erkek merakı özellikle bu moruklarda çok var bizimkiler de öyle

0|0
    0|0
Yükleniyor...