Çocukluğumu yaşamama izin vermediler?

Annemi sevmedikleri için beni sürekli ezer ve yabani çağırırlardı. Bugün insanlara sıcak kanlı davranmıyorsan çocukluğumdaki bana yapıştırılan yabani kelimesi yüzünden.. Hala çok hassasım o kelimeye gelince.. İnsanlar bir çocuktan ne ister ki? Her hareketini neden inceler ve eleştirir? Ve bu insanlar özellikle babaanne dede ve diğer akrabalarsa?
arkadaşlarım çocukluklarını anlatırlar bende annem ve babam üzüldüğümü görmesin diye odamda gizli gizli ağladığımı hatırlarım sadece ve bu yükü bu güne kadar taşıyorum. Hala kimse hiçbirşey bilmiyor. Akrabalarım yalandan yüzüme gülüyor küçğktğmya, hatırlamıyorum sanıyorlar. Hepsinden nefret ediyorum. Sahte insanlar. Ne yapsam yaranamıyorum ve şimdi de benim neden soğuk olduğumu sorguluyor annem.. Bu sefer de o bana yabanı diyor.. Gerçekten ne yapacağımı bilmiyorum insanlara yaklaşmak istemiyorum çünkü nefret ediyorum.
Yabani derken Şu an arkadaş çevrem vs herşey güzel sadece akraba konusuna gelince.. bir nevi tramva gibi.. evleneceğim kişinin ailesini özellikle seçecem çünkü benim yaşadıklarımı bir çocuğun yaşamasını istemezdim.. Ama iki yaşından beri yabanı çağrılan biri 19 yaşına da gelse o etkiden kurtulamaz.. Bu yüzden siz siz olun bir çocuğu kırmayın. Çocukluk çağında sanki onlar bilinçli mi yapıyor herşeyi? Bırakın keşfetsin ama kırmayın

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• kotu bır davranış sergilemişler şahnıza karsı ama sizde takılmamya çalışın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...