Si̇zce hayalleri̇ni̇z gerçekleşebi̇liecek şeyler mi̇?

Kurduğunuz hayaller gerçekleşebilecek seviyede mi? Yoksa çok sınır dışı dudak uçuklatan hayaller mi? Hayalleriniz nelerdir? Paylaşırsanız sevinirim, merak ederim insanların hayallerini :)

0|0
14|12

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• İlk önce hayalim beni çocukluğumda psikolojimi sözleriyle bana karşı davranışlarıyla bozan insanlara beni kıran ve benim şuanki durumda olmamı sağlayacak insanlara güzel bir si*tir çekmek istiyorum ama akraba işte yapmıyorsun.. Hayalim ve hedefim mezun olup bana değer veren ve beni gerçekten sevecek olan birisini bulmak ve uzak biryere taşınmak. Ama hemen evlenmek istemiyorum 25/26 yaşlarında düşünüyorum. Sonra 29 gibi anne olmak istiyorum nasip olursa ve ama en büyük hayalim bana çektirenlerin de çocuklarının çekmesi.

1|0
    0|0
    • kaç yaşındasın ve neler yaşadın bilmiyorum ama allaha havale et. paylaşmak istersen mesaj at dertleşebilriz :)

Erkekler Ne Diyor 11

• Şimdilik hayallerim öyle uçuk değil. inşAllah gerçekleşecekte :)

1|0
    0|0
  • Gerçekleşme ihtimali çok düşük şeyler. Hayalimi yaşayanlar var ama onlardan biri olamayacağım kesin :D Hayalimi kimseyle paylaşamam •_•

1|0
    0|0
  • Her şey hayal etmekle başlar. Aya seyahat etmeyi hayal etmeseydik gidemezdik. Hayaller büyütmek ve yüksek umutlar beslemek yaşama tutunmanı sağlar ama çok uzun vadeli de olmasın yani. Mesela yeşil erik :)

1|0
    0|0
  • Evet kanks

0|0
    0|0
  • Basit sayılır ya gerçekçi biriyim olmayacak şeyi beklemem ya da bununla ilgili hayal kurmam gerçekleşmesi muhtemel bir şey ama çok basit bir şekilde imkansızlaşadabilir karışık biraz 😂

0|0
    0|0
  • Bence hayal paylaşmak yanlış bişey, hayallerim bende kalsın, yoksa kıskanıyorlar veya senden önce yapıyorlar, senin hayallerini baltalıyorlar. Çok kötü bişey.

0|0
    0|0
  • Benim hayallerim gerceklesmez.

0|0
    0|0
  • Benim hepsi gerçekleşti :D :D

0|0
    0|0
  • Tabiki

0|0
    0|0
  • Evet sadece 30 trilyon istiyom

0|0
    0|0
  • benimki hayal değil ütopya resmen :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Ooo tabi uçuk hayallerim olur bazen , klasik arabalarin hepsinin garajimda oldugunu falan dusunurum sonraa butun dunyayi bedavaya gezdigimi hayal ederim , sevdicegimle romanlardaki gibi ask yasarim genelde 😃 pilot olsaydim ucagi ilk kullanisimi hayal ederim bunlar bazilarina gore imkansiz degil ama benim icin mumkun degil 😃😂 ve bazi heyecanlandigim anilarimi tekrar farkli sekillerde dusunurum bal benden bu kadar 😁😃 ve araba olarakta hummer veyahut camaro istiyorum hayal tabi 😁

1|0
    0|0
    • woaw! bayıldım dostum fikirlerine, aynı benim kafadansın :) iyi bir arkadaş olabiliriz :)

• Desene sende manyaksin 😃 olalim arkadas no problema 😊😊

• Gerçekleşmeyecek şeyler değil...
    Hayallerimden birisi yurtdışında master ve doktora yapmak... Akademik kariyer. Dünya'nın hangi ülkesini istersem orada üniversitede çalışabilecek kadar iyi olmak istiyorum. Bu benim hayalim... Örneğin Kanada'da yaşamak istiyorum orada bir üniversiteye kabul edilebilmeliyim öğretim görevlisi olarak veya Kanada'dan sıkıldım İsveç'te yaşamak istiyorum orada çalışabilmeliyim. Bütün bunlar yapabilecek kadar iyi olmak.

0|0
    0|0
  • Hayaller Johnny Depp hayatlar Hakkı Bulut.

1|0
    0|0
  • Evli Mutlu Çocuklu. Çok mu zor. Zor be kardeş😆

1|0
    0|0
  • Çok uçuk değil, çok çalışıp biraz'da dua ile hallolacak şeyler 😊 ama bana kalsın. Bende güzeller.

0|0
    0|0
  • Utopyaliyim

1|1
    0|0
  • O kadar sade ve siradan ki:) ama iste su anki duruma bakinca bu bile zormus gibi geliyor

0|0
    0|0
  • +Ve bir sabah uyandığım da, o yanımda olsa Olric. Çok mu hayalperestim?
    -Fazlasıyla efendimiz…

-- Oğuz Atay - Tutunamayanlar

0|0
    0|0
  • Gerçekleştirmeye çalışıyorum ben bakalım adım adım yaklaşıyorum.. ^-^

0|0
    0|0
  • Dudak ucuklatan seyler değil ama imkansız seyler 😑

0|0
    0|0
  • Sanmıyorum ama yine de umudum var.

0|0