Sizce ne yapmalıyım akıl verin?

Ailemle sorunlarım var ailemden iyice soğudum artık lise son sınıfta okuyorum naklimi istanbula teyzemgilin yanına aldırıp orda okumak istiyorum annemlerin yanında durmak istemiyorum artık sürekli tartışıyoruz sürekli bişeyler oluyor bişey olduğunda annem duygu sömürüsü yapıyor sonra tekrar eskiye dönüyor burda kalırsam benim psikolojim bozulacak sürekli ağlıyorum hem sevgilimde İstanbul'da onuda çok özlüyorum o da beni çok özlüyor hasta zaten iyice kötü olduk onlarla konuşup evden gitmek istiyorum sizce ne yapayım gideyim mi kalayım mı

Güncellemeler:
Annem duygu sömürüsü yapıyor yok ben seni bu günlere nasıl getirdim falan diye ondan bazen vazgeçiyorum ama üzülen hep ben oluyorum bundan sonra onları düşünmeyeceğim ben gidince üzülsünler umrumda değil artık şimdi ben üzülüyorum o zaman da onlar ağlasın biraz diye düşünüyorum bişeyler söyleyin akıl verin

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Kesinlikle git. 2. Kez dusunme.

0|0
    0|0
    • Annem duygu sömürüsü yapıyor yok ben seni bu günlere nasıl getirdim falan diye ondan bazen vazgeçiyorum ama üzülen hep ben oluyorum bundan sonra onları düşünmeyeceğim ben gidince üzülsünler umrumda değil artık

• Tabi bu isler boyle. Sen mutlu olunca onlar niye uzulsun. Bence mutlaka gitmelisin.

• Sağol abi görüşün için

Yükleniyor...