SORUNUMU KENDİM ÇÖZEMİYORUM SİZDE BİR BAKIN?

İnsanların yanında kendimi rahat hissedemiyorum yaşıtlarımla da cok anlaşamam benim sorunum ne bir ortama girdiğimde saçıma başıma dikkat ediyorum hep gözler üzerimdeymiş gibi hissediyorum kötü görünmekten korkuyorum kötü birşey söylemekten korkuyorum.

Bu aralar evden hiç cıkmamak istiyorum okulda da biran önce bitsin de eve gidiyim diye düşünüyorum okulda da yalnız takılıyorum aslında bu yalnızlık beni cok geriyor yalnız takılmayı kendime yediremiyorum bazı insanlar var gereksiz konuşuyor ama etrafında herkes var bu cok adaletsiz geliyor bana işte böyle benim sorunum ne sizce yardımcı olurmuusunuz bana?

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• girişken güleryüzlü samimi ol ;) olabilirsen

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben de öyleydim. Alıştım. Az insan çok huzur. Sanaldan arkadaşlar edin. Daha fazla sevip daha fazla yanına oluyorlar. Kendin gibi insanlar bul internetten. Yanındakiler gider onlar kalır. Ve alışmaya bak. Ben evden 2 ay hiç çıkmadığımı da bilirim insanlar yüzünden, bir şey diyecekler, ön yargıyla yaklaşacaklar, aa saçı şöyle kıyafeti böyle diyecekler diye. Ama bu bizim hayatımız. İhtiyaç olduğunda çık, geri kalan zamanında internette kendini geliştir. "Dışarı çıkmıyorum çünkü odamda beni yargılamıyorlar" demiş bir yazar. Mutlu ol böyle. Ailen yanında...

1|0
    0|0
Yükleniyor...