Hangi ülkenin Kızları Güzel ?

Hangi ülkenin Kızları Güzel?
Hangi ülkenin Kızları Güzel?

• Almanya
    0% (0)8% (1)3% (1)Oy Ver
  • İngiltere
    8% (2)0% (0)5% (2)Oy Ver
  • Danimarka
    12% (3)8% (1)11% (4)Oy Ver
  • Fransa
    8% (2)0% (0)5% (2)Oy Ver
  • İtalya
    8% (2)8% (1)8% (3)Oy Ver
  • Latin Amerika
    28% (7)33% (4)30% (11)Oy Ver
  • Rusya
    36% (9)43% (5)38% (14)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
+1
+2

0|0
5|9

En İyi Kız Görüşü

• Ya Allahın ergeni gelmiş Turk kızları guzel degil diyor. Yabanci erkekler bize hasta bu da hala Muş. Geçen sene arkadaşımla Italya Turuna çıktık. Yanımıza gelmeyen oglan kalmadı icinden biri benim için sevgilisinden ayrılacaktı. Ve onlar sizin gibi degil yani hele senin gibi hic degil. Gercekten yakisikliliar. Seni boynuzlayan iyi boynuzlamis. Dunyanin en guzel 10 kadini listesine 2 kadin sokabilmişsek eğer sen çıkıp da Turk kızları cirkin diyemezsin. Çünkü malum Turk erkekleri ilk 50 kisiden sadece 1 tane yakışıklı Türk çıkardı o da Kıvanç yani sen yat kalk bize sukret embesil.

0|0
    0|0
    • mankenm zaten ne konsyorsan sacmalamaya gelmiş anasini satim

• Ohoo ben var ya afetim afet senin bu saydigin ulkelerin kizlari yanimdan bile gecemez. Ruslar ve Ukrayna haric diger tum ulke kizlarindan daha guzel olduguma parmak basarim.

• Sen bir git tüylerini bir alda gel

En İyi Erkek Görüşü

• hayatında ilçe sınırlarından dışarı çıkmamış yurt dışına gitmemiş adamlar rusya diyor işte :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Meryem Uzerli, merve boğulur, Aslı tandoğan, berrak tüzünataç, sıla, ceren hindistan, beren saat, ceyda ateş, ezgi asaroğlu yeşilçam yıldızlarından Türkan Şoray, Fatma Girik bunlar a çirkin diyemezsin her türk kızı çirkin diye birşey yok ya da her türk erkeği çirkin diye birşey yok

0|0
    0|0
  • Neden Türkiye yok

0|0
    0|0
    • Cünki türkiyede güzel yok.

• aynen onlar düşünsün :D

• arnavutsun heralde :D

• Türkiye yok o yüzden ingiltere. Her ne kadar soğuk olsalar da.

1|0
    0|0
  • neden türk kızı yok

1|0
    0|0
    • güzel olsaydiniz anlayişla karsilardik

• yani bilemedim. bilemem tabi gizlisin fotona bakarak en azindan az bişy bilirdim. neyse az da olsa konşmak mutlu etti kendine iyi bak

• aeo

Erkekler Ne Diyor 8

Yükleniyor...