Bugun servisin ortasinda gegirdim rezil oldum hoslandigim cocukta duydu sizce yarin okula gitmiyimi?

Yarin okula gitsemmi gitmesemmi yani psiikolojim cok bozuk yarin gidiyimi okula gitmiyimi

0|0
9|15

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Insan hali niye cekiniosun sevdgn cocuk gegirmiomu sanki isteyerek yaotn

0|0
    0|0
    • Valla serviste herkes bana igrenrrek bakti sevdigim bir arkadasimda benden midesi bulaniyo haklifa yani igrenc bir ses gegirme degil cok farkli bir ses cikardim

• Evet sogurdum valla bak oda benden sogumustur

Erkekler Ne Diyor 14

• insan hoslanmaz sevmez sadece iyi diye seven insaar vardir oysa butun insan nankor kotu olsaydi ozaman kzi erkek hala sevecekmiydi birbirinj

0|0
    0|0
  • sizde okula gitmemek için bahane üretiyorsunuz :D

0|0
    0|0
  • böyle yap zamanla unutursun ajsjj http://i.hizliresim.com/VvmY6r.jpg

0|0
    0|0
  • Gitme. Okulu bırak. Şehri terk et. Sığınma hakkı iste ve başka bir ülkeye taşın. Çin e taşın mesela. Çin'in bazı alt kültürlerinde yemekte ve yemekten sonra geğirme, yemeğin lezzetli olduğunu belirttiğinden davet edenlere bir tür iltifat anlamına gelir.

0|0
    0|0
  • Saçmalıyorsun, ne var bunda son derece insani ve normal bir durum..

1|0
    0|0
    • Benimki gegirmek degil midem bulanmisti agzimdan ogggk diye bises varya

• Allahim yarabbim ama sen simdi 26 yasindasin olgunsun ben 18 yasima yeni girmisim onla sen birmisin

• Yaşla alakalı bir durum değil bu, eğitim ve kişilikle alakalı..

• yarın okuluna git herkes unutmuştur bile normal bir şey bu canını sıkmana gerek yok

0|0
    0|0
  • hahah hakikaten şanssızlık ama seni seven geğirirken de sever raad ol. sanki kendi osurup geğirmiyor mu

0|0
    0|0
    • Yaaa varya bide ona trip atiyodum cidden kendimden utandim herkes igrenerek bakti falan sogumustur benden

• bak ben aynı durumda olsam soğumazdım insanlık hali sonuçta soğuyorsa zaten yeterince sevmyordur emin ol

• Niye geğirdin ki

0|0
    0|0
  • Ee bu gayet insani bişey ne var ki bunda

0|0
    0|0
  • Bence yarında da sıç extra puan alırsın.

0|0
    0|0
  • Hatanın üstüne yürü kacma korkak gibi

0|0
    0|0
  • Git gitmessen daha kötü okula gelmeye yüzü bile yok derler

0|0
    0|0
    • Nasil yani

• Oha tamam giderim ozaman ama emin ol hayatimdaki en rezilligim bu

• Bence takılma bunlara geçer takılırsan sorun olur

• Herkes osuruyor gegiriyor ya alttan ya ustten cikar :D ama sen genede gorunme

0|0
    0|0
  • normal

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Yarın gitmesen öbür gün gideceksin zaten git

0|0
    0|0
    • Ama simdi morelim cok bpzuk yarin psikolojim mahvolur of

• sonraki 1 yıl okula gitme

0|0
    0|0
  • saçmalama! bu gayet normal bir durum tabiiki git. bir düşün bakalım acaba o geğirseydi sen ne düşünürdün?

0|0
    0|0
  • Yarasın demedimi 😂

0|0
    0|0
    • Gulme valla ders calismam lazim ama odaklanamiyorum yemin ederim psikolijim bozuldu

• Yok bence o kadar takma kafana bu gayet normsl bişe insanlık hali

• Ama kizlar falan bana baya ters bakti yemin ederim cok kotuyum ya

• 3 senedir yapmak istediğim bir türlü sevgilimin yanında geğiremiyorum geğirsem de eğlence bulsak sjbs

0|0
    0|0
  • Gitme😂😂

0|0
    0|0
  • Okula git bence istem dışı yapmışsındır zaten

0|0
    0|0
  • İnsanlık hali bu. Git tabii. Hiç mi geğiren insan gormemis hoslandigin çocuk. Sende insansin. O sanki çok trmiz. Onu tuvaletini yaparken hayal et sende ki ego düzelir rezil olan insanlar diye google da arat insan çok rahatliyor ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...