Detaydaki resmini gördüğünüz minyonların hangi yeşilçam karakterleri benzediklerini söyleyiniz?

Detaydaki resmini gördüğünüz minyonların hangi yeşilçam karakterleri benzediklerini söyleyiniz?

Bu akşam minyon sorusunun finalini yapıyorum Herkese iyi akşam dilerim :)

bugünde 5 tane resim vereceğim ve bu karakterlerin isimlerini söyleceksiniz :)
Detaydaki resmini gördüğünüz minyonların hangi yeşilçam karakterleri benzediklerini söyleyiniz ?

#pilavüstü #yeşilçamminyonları

0|1
6|1

En İyi Kız Görüşü

• Hemen sayalım
    1-Kibar feyzo filmindeki kemal sunalın ve şener şenin baş rollerinde oynadığı filmdeki Zalim ağa faşo ağadır kemal sunal bir sahnede kullanmıştır bu cümlesini..

2-;Kadir İnanırdır ve onun tatar ramazan karakteridir bu adamı ben vurdum ben tatar ramazanım ulan sözlerinden anlayabilirsiniz...

3-Türkan şoray balıkçı güzeli balıkçı hırçın azizedir efsane filmdir balıkçı azize ey kız balık mı oldun şarkısı söylemiştir youtubedan bulabilirsiniz...

4-Sabri Alışık yani herkesin bildiğin Turist ömerdir turist ömer o dönemin en eğlenceli şen şakrak karakterlerindendir :)
    5-Kemal Sunaldır ve onun Kapıçı tiplemesidir yani kapıcılar kralı hani demişti ya okuyupta ne yapacan itoğlu it seni karşı apartmana yönetici yapalım tamam diye bilirsiniz :)

Teşekkür ederim

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...