Arkadaşlar 500 bin ile ne iş yapılabilir?

Ne iş yapabilirim bu sermayeyle yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler

Güncellemeler:
Değişik fikirler lazım

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• Ev yatrmi yapabilirsin ya da kreş anda bende calsym müdürün hazır :))))

0|1
    0|0
    • Kreş olur aslında ama işi bilmek gerek. Müdür sen mi Olcan :-D kendine güveniyor musun? ;-)

• Getiri nasıl? Mantıklı konuşuyorsun

• Getiri çok güzel bence kişi başı her öğrenciden 500 600 her sene zam...

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 5

• ben olsam yapmazdım ama tavsiye istemişsin. Yakın zamanda birisinin konuşmasına ortak oldum. Güzel bir yerden dükkan ayarlarsan 370 tl nakit ile paşa döner bayiliği alabilrsin. Tabelası iç dekorasyonu haliyle dönerde onlardan. Sen sadece işleticeksin. Eleman filan serpiştir. Patronluk yap. Paşa döner iyi gidiyor. Fikir olsun.

0|0
    0|0
    • Onlarla uğraşmam kardeşim sağolasın önerin için. Başka şeyler düşünüyorum açıkcası kafama yatacak bişi. Teşekkürler

• aslına bakarsan 500 lira ile yapıla bilecek şeyler sınırlı. Az değil lakin çokta değil. Harcamaya başlasan direk yokolacak bir mikltar. buyuzden iyi kullanmakta fayda var.

• Aynen öyle kardeşim

• Bence bu paranın belli bir kısmını garantiye al. Yani sana bağlı olarak örnek veriyorum 125 milyarını güvenli bir yerde kötü gün için sakla.

0|0
    0|0
  • Araba Alım Satım

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
    • Borsa nasıl? İyimi sence?

• Borsaya girme bilgin tecrüben yoksa borsa spekülasyon işidir. Tehlikeli yani. Bence sen benim dediğim siteyi bir incele küçük bir yatırımla başla faizden fazla kazanacağın için devam edeceksin zaten

• Teşekkürler

• Çevren iyise inşaat işine gir

0|0
    0|0
Yükleniyor...